comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şenol Güneş Simon Kjaer'in üzerine yürüdü ve suratını... (VİDEO İZLE)

05 Şubat 2017, Pazar 22:07
Şenol Güneş Simon Kjaer'in üzerine yürüdü ve suratını... (VİDEO İZLE)

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ilk yarısı gibi devre arasında da gergin anlar yaşandı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçında sahne alan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisine gerginlikler damga vurdu.

Karşılaşmanın 43. dakikasında Dusko Tosic ile Robin van Persie burun buruna geldi. Van Persie'nin yerde kalmasının ardından Dusko Tosic'e direkt kırmızı kart çıktı.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Şenol Güneş ile Simon Kjaer'in kavgası izle


Soyunma odası koridoru girişinde Robin van Persie ile konuşmak isteyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Simon Kjaer'i itince ortalık karıştı. 
Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.

SOYUNMA ODASINA GİDERKEN GERGİN ANLAR

ŞENOL GÜNEŞ, KJAER'İN ELİNİ SIKMADI

İkinci yarı öncesi takımlar sahaya çıkarken, Simon Kjaer, teknik direktör Şenol Güneş'in elini sıkmak istese de tecrübeli çalıştırıcı olumlu karşılık vermedi.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı Oğuzhan ile Van Persie arasında neler yaşandı?


Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçının ilk yarısında dakikalar 8'i gösteriyorken taç çizgisi kenarında Josef de Souza'nın Oğuzhan'a yaptığı faul sonrası sinirlenen Beşiktaşlı yıldız hakemden bu pozisyon için kart bekledi. 

Bu pozisyondan yaklaşık 1 dakika sonra bu kez orta sahada Van Persie, Gökhan Gönül'ü kolundan tutup çekince hakem Ali Palabıyık siyah beyazlıların lehine faul verdi. Bu faulün ardından Oğuzhan ile Van Persie arasında sözlü diyalog yaşandı. İki futbolcunun tartışması sırasında araya giren Ali Palabıyık'tan uyarı geldi. Futbolcuların ayrı yere dağılmasından sonra tekrar Oğuzhan ile Van Persie'nin yakınlaşması sonrası Hollandalı yıldızın Oğuzhan'ı itmesi sonucu tribünlerden büyük bir uğultu yükseldi. 

Derbinin hakemi Ali Palabıyık yaşanan bu pozisyon sonrası hem Van Persie, hem de Oğuzhan'ı bir kez daha uyardı. Beşiktaşlı taraftarlar ise Van Persie'nin, Oğuzhan'ı itmesi sonucu tribünlerden yoğun bir şekilde ıslık sesiyle kart beklentisi içerisinde olduklarını dile getirdiler. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)