comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş oyuncularını uyardı

08 Ekim 2016, Cumartesi 09:43
Şenol Güneş oyuncularını uyardı

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, milli maçların ardından zorlu karşılaşmalara çıkacaklarını belirterek oyuncularını uyardı.

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, milli maç arasında oyuncularıyla sık sık toplantılar yaparak uyarılarda bulunuyor. Tecrübeli çalıştırıcı, "Lig ve Şampiyonlar Ligi'nde önemli maçlarımız var. Sonrasında Türkiye Kupası gelecek. Bu süreçte hepinize iş düşecek. Herkes forma için kendisini hazır tutmak zorunda" dedi.

ŞENOL GÜNEK'TEN SIKI YÖNETİM
Fanatik'te yer alan habere göre; Şenol Güneş oyuncularına şu uyarılarda bulundu;

"Lig ve Avrupa'da yerimizi belli oranda şekillendirecek çok zorlu bir dönemece giriyoruz. Arkasından yine lig, Avrupa ve Türkiye Kupası karşılaşmaları var. Artık bu süreçte herkes her an forma giyebilir. Bunun için sizlerden tek isteğim var, her maç banko ilk 11'de oynayacak gibi kendinizi hazır ve zinde tutmanız.

Bu zorlu süreci hep birlikte güç birliği yaparak kayıpsız veya en az kayıp ile geçmeliyiz. Karşımıza çıkacak her türlü engele rağmen bunu yapmaya mecburuz. Bu sezonki hedeflerimiz daha farklı. Yer aldığımız bütün kulvarlarda en üst düzeyde mücadele ederek bu hedeflere ulaşmak için Ümraniye'deki  herkesin yeri geldiği zaman verilen görevi başarıyla yerine getirebilmesi için kendisini hazır tutması gerekiyor."

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.