comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe'ye şike göndermesi

06 Şubat 2017, Pazartesi 00:16
Şenol Güneş'ten Fenerbahçe'ye şike göndermesi

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrası Şenol Güneş basın toplantısında patladı.

FutbolArena - Türkiye Kupası son 16 turu maçında oldukça çekişmeli geçen müsabakayı Fenerbahçe 1-0 kazanırken Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçtan sonra önemli açıklamalarda bulundu.


Şenol Güneş'ten İlhan Ekşioğlu'na cevap


Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu'nun Şenol Güneş'i hedef alan ve "Bunun hesabını soracağız" dediği tweet kendisine sorulan Şenol Güneş, "Beni tanıyorsunuz. Hesabı vermeyenler, hesap soramazlar. O şahıs resmimi koyarak ne yapmaya çalıştı bilmiyorum önce tapelerde neler var, onları konuşalım" dedi.


Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin tuzağına düştük


Fenerbahçe'nin futbolun dışına kendilerini çektiğini dile getiren Şenol Güneş, "Tosic'in de hatası var. Van Persie, Tosic'i tuzağa düşürdü. Tosic bu tuzağa düşmemeli" şeklinde konuştu.


İlhan Ekşioğlu Şenol Güneş'e ne dedi?


Karşılaşmanın devre arasında Şenol Güneş ile Simon Kjaer arasında yaşanan kavga sosyal medyada gündem oldu. Mücadelenin bitiminde Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu, Şenol Güneş ile Kjaer arasında yaşananlardan bir ekran görüntüsü paylaşarak "Bunun hesabını soracağız" yazılı bir paylaşım yaptı.

ŞENOL GÜNEŞ - SİMON KJAER KAVGASINDA NELER YAŞANDI?
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ilk yarının ardından Dusko Tosic'in oyundan atılmadan önce tartıştığı Robin van Persie ile konuşmak istedi. Bu anlarda soyunma odası koridoru önünde Şenol Güneş ile Kjaer arasında tartışma yaşandı.

Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)