comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: 'Hakemlere üzülüyorum'

24 Ocak 2017, Salı 02:15
Şenol Güneş: 'Hakemlere üzülüyorum'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Alanyaspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Alanyaspor maçının ardından takımın durumunun yanı sıra hakemler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. 

"4-1'DEN SONRA İYİ DEĞİLDİK"
"Kağıt üzerinde favoriydik ve sahada oyun olarak göstermek gerekiyordu. Sonuç olarak yaptık ama 4-1'den sonra oyun olarak maçın başında yaptıklarımızı yapmadık. Skorun etkisiyle maçın rahatlığı içerisinde rakibe pozisyon verdik. Oyun hakimiyetinde hatalar yaptık. "Şimdi önümüzde Konyaspor ile zor maç oynayacağız. Bu maç ve diğer maçları geçersek çok daha olumlu şeyler düşünebiliriz. Güzel bir sahada 3 puanla ayrıldık."

"ÖMER HAZIR DEĞİLDİ"

"Ömer ile ilgili 1 hafta 10 gün hazır değildi. Fizik olarak sıkıntıları var. Belki Kayserispor maçında bir daha oynatacağım. Daha hazır oyuncularla oynamak istedik ve Tolgay'ı alarak orta sahaya hakim olmaya çalıştık. Skor da 1-0 olunuca böyle bir hamle yaptım."

"CENK'İN BELİNDE SPAZM VAR"

"Ciddi boyutta olacağını düşünmüyorum ama birkaç gün sürebilir. Belinde bir spazm var. Şu anda rahat değil. Doktorlar daha geniş çaplı kontrolü yapacaktır."

"HAKEMLERE ÜZÜLÜYORUM"

Hakem eleştirisi yaparak ön plana çıkmak istemiyoruz. Benim kulübeden gördüğüm pozisyonu hakem daha iyi görür. Penaltı için konuşuyorum. Anlık tepkilerimiz oluyor, aza inmeli ama aleyhimize verilen penaltıyla bir anda oyunun dengesi bozuldu. Hakemlere yardımcı olalım diyoruz ama iyi şeyler olmuyor. 

TRANSFER AÇIKLAMASI

Transfer için çok şey yazılıp, söyleniyor. Ben hiçbir medya mensubu ile konuşmadım. Şu oyuncuyu istiyorum diye kimseye konuşmadım. Bu konuda yöneticiler açıklama yapar. Bazı oyuncuları kovduğum, gönderdiğim söyleniyor. Ben bunları yönetime söylerim. Oradan çıkıyor, çıkmıyor, onu bilmem."

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)