comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Engin İpekoğlu ''Yeni transferler hazır olacak''

03 Şubat 2017, Cuma 12:45
Engin İpekoğlu ''Yeni transferler hazır olacak''

Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu düzenlediği basın toplantısında yeni oyuncuların Büyükşehir Gaziantepspor mücadelesine kadar hazır hale geleceğini açıkladı.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpeloğlu düzenlediği basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;
''LİGİN EN FAZLA BERABERE KALAN TAKIMIYIZ''

"Denizlispor mücadelesinde her iki takımın da kazanabileceği bir maçtı. Her iki takımın da girdiği gol pozisyonları vardı. Belki oyunun son bölümünde girdiğimiz pozisyonu değerlendirebilseydik 3 puanla dönme ihtimalimiz olabilirdi ancak yapacak bir şey yok maalesef. Yine berabere kaldık. Ligin en fazla berabere kalan takımıyız, en az mağlup olan takımıyız ama puansal anlamda istediğimiz noktada değiliz açıkçası. Arzuladığımız seri inşallah Gaziantep BŞB Spor maçıyla başlar ondan sonra da devam eder"

''ADANA DEMİRSPOR'DA HER TEKNİK ADAM ÇALIŞMAK İSTER''

" Gaziantep BŞB Spor maçına kadar tüm oyuncularım fiziksel anlamda hazır hale gelecektir. Oyuncuların birçoğu önümüzdeki sene de bu takımda görev alabilecek düzeyde oyuncular. Takımın bir iskeleti var. Hiçbir zaman her sene 10-15 oyuncu al, gönder düşüncesi içinde olan ekip değiliz. En azından 7-8 kişilik, 3-5 sene götürecek kemik kadronun her daim takımda olması gerekir. Adana Demirspor camiası her teknik adamın, teknik heyetin, her futbolcunun çalışmak isteyebileceği bir camia. Burada tabii ki gelen futbolcularımızın da bunun farkına varıp o doğrultusunda hareket etmesi gerekir. İşlerimiz iyi gittiği sürece Türkiye'nin en iyi kulübünde çalışıyor imajı uyandırıyor bizde. Puansal anlamda istediğimiz noktada olmasak bile bugüne kadar keyifle çalışarak geldik. 3-5 tane galibiyet serisini yakalarsak sezon daha keyifli hale gelecektir" 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)