comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Engin İpekoğlu transfer tahtasının açılmasını bekliyor

19 Ocak 2017, Perşembe 12:45
Engin İpekoğlu transfer tahtasının açılmasını bekliyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: "Transfer tahtası kısa sürede açılacak" dedi.  

FutbolArena - Maddi anlamda sıkıntılı günle geçiren Adana Demirspor'da Teknik Direktör Engin İpekoğlu  Türkiye Futbol Federasyonuna ödenmesi gereken ücretin yatırılarak, transfer yasaklarının kısa süre içinde kaldırılacağını söyledi.
 
Transfer çalışmalarını yürüttüklerini belirten Engin İpekoğlu "Sadece 'olsun' diye transfer yapmayacağız. İnce eleyip, sık dokuyoruz. Bir tane alırız ama takıma katkı koyacak oyuncu alırız." dedi.
 
İMKANLARIMIZ KISITLI
 
Bir tülü resmiyete dönüştüremedikleri Ozokwo transferi konusunda da açıklamada bulunan Engin İpekoğlu transfer çalışmaları hakkında şu ifadeleri kullandı;
 
"Her zaman kulübün menfaatlerini ön plana koyup, harcamalarımızı bu doğrultuda yapacağız. Nduka valizi elinde bekliyor. Olmazsa ikinci ve üçüncü plandaki oyuncularımız da var. Onlarla ilgili girişimde bulunacağız. Mevcut profesyonel kadromuz 14 kişi, Göksu Alhas cezalı, 13 kişi. Yine altyapımızdan takviyeyle maça çıkacağız. İmkanlarımız şu anda bu. Olabildiğince hazır oyuncu seçmeye çalışıyoruz. Alınacak oyuncular bu takıma ne kadar katkı sağlayacak, onda da soru işareti var."

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)