comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Engin İpekoğlu imzaladı!

10 Ekim 2016, Pazartesi 16:14
Engin İpekoğlu imzaladı!

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Engin İpekoğlu ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. 

FutbolArena - Aytaç Durak Tesislerinde basın önünde sözleşme imzalayan Engin İpekoğlu yaptığı açıklamada Adana Demirspor'un ligdeki durumunu yakından takip ettiğini belirterek ‘'3 puanlık sistemde puan farkının kapatılacağını biliyoruz. 1 günlük bile zaman kaybına tahammülümüz olmadığını biliyoruz. Buraya gelişimizin en büyük nedenlerinden biri de futbolcu arkadaşlarımızdır. Adana Demirspor'da oynayan şu an ki mevcut futbolcuların Süper Lig'e çıkma başarısı gösterecek düzeyde ve kalitede olduklarına inanıyorum. Elimizde sihirli değnek yok. Görev aldığım her kulüpte belirttiğim gibi elimizdeki sihirli değnek futbolcular, taraftar, yöneticilerimiz ve hatta basın mensuplarıdır. Eğer birlik ve beraberlik içinde olursak biz yol göstericiyiz ve yolu çizeriz, bu yol doğrultusunda doğruları yapmak da  taraftarımız, yönetimimiz ve basın mensuplarının elindedir'' ifadelerini kullandı.
 
Ekibi ile Adana Demirspor kadrosuna inanarak bu göreve geldiklerini belirten Adana Demirspor'un yeni Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ‘'Hedefi şampiyonluk olan bu takımların eğer birlikteliği sağlayamadıkları anda da başarısız olma ihtimalleri vardır. İnşallah biz teknik heyet olarak üzerimizde düşeni yapıp, futbolcularımız da bizim gösterdiğimiz yolda doğruları yapmaya çalışır ve mutlu sona hep birlikte ulaşırız. Bu kadroya inanarak ve güvenerek geldik. İnşallah Süper Lig hedefine ulaşırız.'' dedi.
 
Basın toplantısında konuşan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü ise ''Camiamızın beklentilerine cevap verebilecek, deneyimlerini, birikimlerini, hepsini içinde bulunduran bir hocamızla anlaşmak istediğimizi söylemiştik. Futbolculuk ve teknik adamlık döneminde Milli takım ve Türk futboluna önemli hizmetleri bulunmuş Engin İpekoğlu hocamızla anlaştık. Adana Demirspor camiasına hayırlı olsun'' açıklamalarında bulundu. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.