comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Engin İpekoğlu: '10 kişi kalmanın sıkıntısını yaşadık'

16 Ocak 2017, Pazartesi 16:57
Engin İpekoğlu: '10 kişi kalmanın sıkıntısını yaşadık'

Mersin İdman Yurdu ile 0-0 golsüz eşitlikle berabere kalan Adana Demirspor'da Teknik Direktör Engin İpekoğlu karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. Son dakika Adana Demirspor haberleri.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 17 hafta karşılaşmasında sahasında Mersin İdman Yurdu ile 0-0 berabere kalan Adana Demirspor'da yüzler gülmüyor. Aldığı kötü sonuçlar nedeni ile zirveden iyice uzaklaşan Adana Demirspor'da taraftarlar karşılaşma sonrasında yönetimi istifaya çağırdı.
 
TRANSFER YASAĞININ KALDIRILMASINI BEKLİYORUZ
 
Karşılaşma sonrasında 10 kişi kalmanın sıkıntısını yaşadıklarını belirten Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu şu ifadeleri kullandı;
 
"Kazanmak istiyorduk ancak maça kötü başladık. Hatalarımızdan dolayı gol pozisyonları da verdik. Biz de gol pozisyonlarına girdik. İkinci yarıda 10 kişi kalmanın sıkıntısı yaşadık. Sahada 10 kişi kaldıktan sonra da pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. Alt yapıdan 5 futbolcuyu kadromuza dahil ettik. Transfer yasağının kaldırılması ve anlaştığımız oyuncuların kısa sürede takıma katılmasını ümit ediyoruz. Öncelikle transfer yasağının kaldırılabilmesi için ödenecek bir rakam var. Yönetimimiz çalışma içinde. Birkaç gün içinde bunun çözülmesini istiyoruz."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)