comScore

FutbolArena TV

Engin İpekoğlu: "Önemli olan galibiyet serisi yakalama"

09 Kasım 2017, Perşembe 18:31

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Boluspor mağlubiyetine rağmen ümitlerini kaybetmediklerini, üst sıralara çıkmak için çalışacaklarını söyledi.
Deneyimli Teknik Direktör Engin İpekoğlu, haftalık olağan basın toplantısını Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleştirdi. Boluspor maçını ve Milli Takım arasından sonra oynayacakları Adanaspor maçını değerlendiren İpekoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.
Çok değerli 3 puan kaybettiklerini ifade eden Engin İpekoğlu, "Bu maçı kazansaydık 16 puanımız olacaktı. Üst sıralardaki takımlara bir hayli yaklaşacaktık. Bu anlamda baktığımızda da bu 3 puanın ne kadar önemli olduğunu görebiliyoruz. Aldığımız mağlubiyete rağmen ümidimizi kaybetmedik. Hedefimiz üst sıralara yaklaşmak. Kendi aramızda da toplantı yaptık. Sadece üst gruba yaklaşma süresini biraz uzattık. Bunu başarabilecek kadro yapısına sahip olmasak bunu hiç dile getirmem. Tabii ki burada önemli olan galibiyet serisi yakalamak. İnşallah bu seriye de Adanaspor maçı ile birlikte başlarız. Eğer üst sıraları hedefliyorsak özellikle iç sahada oynayacağımız maçları kazanmamız gerektiği de bir gerçek. Umarım bu başlangıcı Adanaspor maçı olur” dedi.

Samsunspor Videoları