comScore

FutbolArena TV

Engin İpekoğlu: ''İstifa etmeyi düşünüyorum''

29 Nisan 2017, Cumartesi 22:05

FutbolArena - Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, 4-1‘lik skorla mağlup oldukları Bandırmaspor maçından sonra yaptığı açıklamada, "İstifa etmeyi düşünüyorum" dedi.

Engin İpekoğlu Adana Demirspor - Bandırmaspor maç sonu açıklaması


Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, “Hedefinden uzaklamış bir takımı maça hazırlamak bir hayli zordu. Saha içerinde futbolcular sezon bitmiş gibi oynarsa tabii ki de oyunun da bu şekilde olması çok normal. Neden diye sorduğumuz zaman işin içinden çıkamayız. Futbolcu arkadaşlarımızın sezon sonuna kadar devam etmeleri, bir takım sorunları kenara bırakmaları gerekir diye düşünüyorum. Ama maalesef maçın başlama anından itibaren sezon bitmiş gibi hava içindelerdi. İstifa etmeyi düşünüyorum. Başkanımızla da görüşüp karar vereceğim” şeklinde konuştu.

Mustafa Uğur, Adana Demirspor - Bandırmaspor maç sonu neler söyledi


Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, deplasmanda 4-1 galibiyetle ayrıldıkları Adana Demirspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, "Bu galibiyet bize güç verdi" dedi.
Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, “Bizim açımızdan çok önemli bir müsabaka idi. İyi oynayarak kazanmak bir bu maçın değerini bir kat daha arttırıyor. Bizim açımızdan artık her maç final niteliğinde. Bu maça da o düşünce ile hazırlandı. Oyuncularım çok iyi mücadele etti, etkili bir oyun ortaya koydu. Ligde kalma adına bu bize daha da güç ve umut verdi. Bu mücadele ile zor olan ligde kalma şansımızı arttıracağımıza inanıyorum. Kalan 4 maçta bunun mücadelesi içinde olacağız. Oyuncularımın mücadelesine inanıyorum. Adana'nın atmosferini en iyi bilenlerden biriyim. Buraya da bu bilinçle geldik. Rakiplere ne kadar müsaade ederseniz o kadar çıkarlar. Bizim tek stratejimiz bunun üzerine. Bugün bu stratejimiz bizim işimizi kolaylaştırdı” dedi.

Adana Demirspor Videoları