comScore

En genç kulüp başkanı! Kastamonuspor'da Enes Ege Aygün aday

22 Ocak 2020, Çarşamba 14:49
En genç kulüp başkanı! Kastamonuspor'da Enes Ege Aygün aday

TFF 2. Lig'de mücadele eden Kastamonuspor'da başkanlık seçimine 21 yaşındaki Enes Ege Aygün, tek aday olarak giriyor.

FutbolArena - TFF 2. Lig'de mücadele eden GMG Kastamonuspor'da yarın gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul öncesi seçime tek liste girecek olan 21 yaşındaki Enes Ege Aygün, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. 

"GENÇLİĞİN VERMİŞ OLDUĞU BİR HEYECAN VAR"
''Tabi öncelikle böyle bir görev için ismim konusunda ortak bir karara varılması beni son derece mutlu etti. Gençliğin getirmiş olduğu bir heyecanım var. Bu heyecanı GMG Kastamonuspor'un başarısı için kullanacağım. Başkanlık görevini en iyi şekilde yapacağıma da inanıyorum. Bu işten korkmuyorum. Kulüp başkanlığı yapabilecek misyon ve vizyonun kendimde olduğunu düşünüyorum."

"YÖNETİMİMİZDE GENÇ ARKADAŞLAR OLACAK"

"Bu zamana kadar sorumluluk sahibi bir insan olarak yetiştirildim. Ailemde bu süreçte her zaman yanımda oldu. Onlara da teşekkür ediyorum. Yarın, delegelerimizin teveccühü ile Başkan olduğum taktirde diğer genç arkadaşlarımızın da önünün açılması adına güzel bir örnek olacaktır. Gençlere her alanda imkan verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yönetimimde genç arkadaşlarımızın da olacağını belirtmek istiyorum."

"ELEŞTİRİLERİ SAYGIYLA KARŞILIYORUM"

"İsmim Başkan adaylığı için açıklandığı zaman tabi yaşımdan dolayı bazı eleştiriler oluştu. Bunları da saygıyla karşılıyorum. Eleştirenlerin samimiyetine inanıyorum. Ancak şunu çok iyi biliyorum ki, biz iyi niyetle takımımızın başarısı için çalıştığımız zaman eleştiri de bulunan kişiler yanımızda yer alacaklar. İnşallah GMG Kastamonuspor'u hak ettiği yere taşıyacağız. Yarın tek liste olarak gireceğimiz seçimin de şimdiden Kastamonu'ya ve Türk Futboluna hayırlı olmasını diliyorum.''

21 yaşında ki Enes Ege Aygün, yarın kulüp başkanı seçildiği taktirde dünyanın en genç başkanı olacak.

Son dakika Türkiye'den Haberler FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)