comScore

Emrullah Erdinç'ten Zafer Biryol açıklaması! "İtirafçı oldu'

14 Aralık 2017, Perşembe 15:49
Emrullah Erdinç'ten Zafer Biryol açıklaması!

Emrullah Erdinç, Futbolda FETÇ soruşturmasıyla ilgili FutbolArena'ya önemli açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz haftalarda gözaltına alınan eski futbolcu Zafer Biryol'un verdiği ifadeye değinen ATV muhabiri Emrullah Erdinç çok önemli sözler sarfetti.

FutbolArena Özel - Emrullah Erdinç, Futbolda Fetö soruşturmasıyla ilgili FutbolArena'ya önemli açıklamalar yaptı. Zafer Biryol'un gözaltı sürecinden bahseden Emrullah Erdinç, soruşturmanın gizlilik içerisinde yürütüldüğünü belirtti.

Emrullah Erdinç eski futbolcu Zafer Biryol'un tıpkı Bekir İrtegün gibi itirafçı niteliğinde değerlendirildiğini belirterek FutbolArena'ya önemli açıklamalarda bulundu.
 

Zafer Biryol'un FETÖ soruşturmasında yaşananlar


Emrullah Erdinç, "Zafer Biryol'un soruşturmasında gizlilik kararı var. Bize gelen bilgilere göre Zafer Biryol'un FETÖ yapılanmasına dair çok önemli ifadeler verdiğini kendisini kimin irtibatlandırdığını futbol imamının o dönemler içerisinde kimin olduğunu ve bu imamlarla hangi futbolcuların görüştüğünün isimlerini teker teker söylediği yönünde... Zafer Biryol bu bilgileri itirafçı olarak emniyete söyledi. Emniyet de bu anlamda çalışmalarını sürdürüyor. Zafer Biryol'un verdiği ifadeye göre futbolda yeni operasyonlar yapılacak" diye konuştu.
Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.