comScore

Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna

Emre Çolak'a büyük gurur

14 Şubat 2017, Salı 23:48
Emre Çolak'a büyük gurur

Çolak, sosyal medya hesabından oy kullananlara teşekkür mesajı yayınladı.

FutbolArena - İspanya La Liga ekibi Deportivo La Caruna'da top koşturan milli oyuncumuz Emre Çolak'tan ülkemizi gururlandıran haberler gelmeye devam ediyor.

EMRE ÇOLAK 3. KEZ AYIN OYUNCUSU
Deportivo La Coruna'nın resmi site aracılığıyla ve taraftarlarının oylarıyla belirlediği ayın oyuncusu ödülü bir kez daha Emre Çolak'ın oldu.

Kasım ve Aralık aylarının ardından Ocak ayınında da Deportivo'nun en iyi oyuncusu seçilen Çolak, sosyal medya hesabından oy kullananlara teşekkür mesajı yayınladı.
 

Emre Çolak'tan Deportivo La Caruna açıklaması


Ödülü aldıktan sonra gazetecilere konuşan milli oyuncu, "Galibiyeti getirmiyorsa tek başına benim oyunumun önemi yok. Çok gurur duyuyorum ama son maçları kazansaydık daha da fazla gurur duyardım." ifadelerini kullandı.

Deplasman sorunu yaşadıklarını itiraf eden Emre, "Bu sorunu çözmek istiyoruz. Aramızda da aynı şeyleri konuşuyoruz. Evimizde oynadığımız gibi deplasmanda da oynamalıyız." diye konuştu.

Teknik direktör Gaizka Garitano'ya sahip çıkan başarılı oyuncu, "Bize her zaman daha çok mücadele etmemiz gerektiğini söylüyor. İyi oynuyoruz ama özellikle son dakikalarda mücadele eksikliğimiz var. Yorgunluktan mı bilmem ama maçların sonuna iyi durumda gelemiyoruz." sözlerini sarf etti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)