comScore

Borussia Dortmund Borussia Dortmund

Emre Mor'u Justin Bieber'e benzettiler

28 Ekim 2016, Cuma 17:52
Emre Mor'u Justin Bieber'e benzettiler

Danimarka basınında BT Spor Gazetesi, Emre Mor'un kariyeri ve geleceği hakkında çarpıcı ifadelere yer verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Danimarka basınında BT Spor Gazetesi, kısa süre içerisinde ün kazanan genç yıldız Emre Mor'un kariyeri ve geleceği hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

Emre Mor'un 11 ayda tüm hayatının değiştiği ve rekor hazıla bir süper star haline geldiğini vurgulayan BT Sport, genç yıldızın Justin Bieber kadar büyük bir yıldıza dönüştüğünü vurguladı. 
KADERİNİ MİLLİ TAKIM BELİRLEDİ

BT Sport'un haberine göre; Yaklaşık 11 ay öncesine kadar kimsenin tanımadığı Emre Mor'un milli takıma çağrılmasıyla birlikte Bundesliga ekiplerinden Dortmund'a transfer olduğu ve bu sayede Türkiye'nin en popüler oyuncusu haline geldiği belirtldi. Emre Mor'un kariyerinin dönüm noktası ise Danimarka Milli takımı yerine Türkiye'yi seçmesi olduğunun altı çizildi. 

"TÜRKİYE'NİN JUSTIN BIEBER'I."

Öte yandan söz konusu haberde Emre Mor hakkında ilginç bir benzetme de yapıldı. Kopenhag'ın varoşlarından çıktığı belirtilen ve ilerleyen süreçte İstanbul, Ankara ve ülkenin geri kalanında bir pop yıldızı haline geldiği söz edilen genç yıldız için, "Emre, Türkiye'nin Justin Bieber'i. Onun artık çok fazla hayranı var." ifadelerine yer verildi. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.