comScore

Emre Mor bin pişman! Özür diledi

11 Nisan 2018, Çarşamba 19:36

Celta Vigo'da kadro dışı bırakıldıktan sonra moralinin son derece bozuk olduğu gözlemlenen Emre Mor takım arkadaşlarından özür diledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Celta Vigo'da forma giyen milli futbolcumuz Emre Mor son haftalarda takım arkadaşlarına olan davraınşları nedeniyle teknik direktör Juan Carlos tarafından kadroya alınmamaya başladı. Bu gelişmenin ardından genç futbolcunun moralinin çok bozulduğu ve tekrardan takıma dönmek istediği kaydedildi. 


Emre Mor Celta Vigo'da kadro dışı


Celta Vigo'da son maçlarda kadro yüzü göremeyen Emre Mor için teknik direktör Juan Carlos, genç futbolcunun takım arkadaşlarına olan davranışları nedeniyle kadroya giremediğini açıklamıştı. 

Öte yandan İspanyol basınında Marca'da yayınlanan haberde, Emre Mor'un hocası Juan Carlos'tan sonra takım arkadaşlarından da özür dilediği ve bu sezon forma giymeyi umduğu ifade edildi. Kadro dışı kalması nedeniyle moralinin son derece bozuk olduğu gözlemlenen genç futbolcunun yeniden takıma girmek için hırslı bir şekilde çalıştığı da öğrenildi. 
ESKİ MENAJERİ MUZZİ ÖZCAN'IN SÖZLERİ GÜNDEM OLMUŞTU

Hatırlanacağı üzere Emre Mor'un eski menajeri Muzzi Özcan'ın genç yıldızın Celta Vigo'da kadro dışı kalmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bir atasözü der ki "Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değiştirirsen hem yolunu kaybedersin, hem de dostunu."  ifadelerini kullanmıştı. 

İspanya La Liga Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.