comScore

Emre Kocadağ'dan Fenerbahçe sözleri: 'Algıya iyi cevap oldu'

29 Kasım 2020, Pazar 22:19
Emre Kocadağ'dan Fenerbahçe sözleri: 'Algıya iyi cevap oldu'

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Fenerbahçe galibiyetinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 10. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Fenerbahçe'yi 4-3 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirtti.

"ÜZERİMİZDEKİ ALGIYA İYİ CEVAP OLDU"
"Bugünkü galibiyetten ötürü mutluyuz. Zor bir transfer dönemi geçirdik. Sezona da iyi başlamadık. Avrupa maçları ardından da iyi başlangıç yapamadığımız lig maçları oldu. Ama her zaman bizim takımımızın iyi bir takım olduğunu zamanla anlaşılacağını söyledik. Bu gün de bu açından bizim için anlamlı galibiyet. Deplasmanda üç gollü Trabzon galibiyeti, geçen sene şampiyonu Başakşehir galibiyeti bu akşam da ligin flaş ekibi olarak adlandırılan Fenerbahçe'yi de 10 kişi ile 4 golle yenmek gayet mutluluk verici. Bu bizim üzerimizdeki 'yetersiz kadro' ya da 'iyi transferler yapamadılar' algısına iyi bir cevap oldu."

"BEŞİKTAŞ FORMASI KÜÇÜMSENMEYE GELMEZ"

"Biz takımımızın iyi bir takım olduğunu, hocamızın da iyi bir hoca olduğunu biliyorduk. Geçen sene takımı nereden nereye getirdiğimiz aşikar. Ama nedense bizim takımla alakalı olumsuz eleştirel var. Şanssız covid olayları ve sakatlıklar yaşadık. Ama istediğimiz oyunu yavaş yavaş sahaya yansıtıyoruz. Lig çok uzun illa ki yeneceğimiz yenileceğimiz maçlar da olacak ama Beşiktaş forması ligin yarışında olur. Küçümsenmeye gelmez."

"İYİ OYUNUMUZ HAKEMİN ÖNÜNE GEÇTİ"

"Hakemle ilgili zaten akşam konuşulacak. Bazı tartışmalı pozisyonlar var. Larin'in bence ucuz sarı kartları var. Verilmeyen penaltı olabilir mi, onu daha iyi değerlendirirler yorumcular. Ama en son o ikinci sarı kartı vermemesi Fenerbahçeli oyuncuyu bile şaşırttı bence. Ama inşallah bundan sonrası için iyi olur. Hakem bu anlamda yeni maçlar alıyor. Biz bugün hakemle alakalı memnun muyuz, bence değiliz. Ama bunun değerlendirmesini kamuoyuna bırakıyorum. Hakemden ziyade bizim iyi oyunumuz vardı sahada. Hakemin önüne geçti o."

HABER GLOBAL'E CANLI BAĞLANTI: "HAKEMİ DE YENDİK"

Eksik kalmamıza rağmen oyun anlamında çok üstün oyun gösterdik. Hakemi de yendik. Tartışmayı bitirdik. Hakkı yenen takım Beşiktaş oldu. Biz çıktık, topumuzu oynadık. Hakem üzerinden bir şeyler söyleyecekse bizim konuşmamız lazım. Biz ama oyun anlamında hakemi de yenerke kazandık. Vedat Okyar'ın meşhur bir lafı var, hakemi de yeneceksiniz diye. Yendik." 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"