comScore

Emre Kınay öldü mü? Emre Kınay'a ne oldu? Emre Kınay hakkında son dakika

28 Mayıs 2018, Pazartesi 17:59
Emre Kınay öldü mü? Emre Kınay'a ne oldu? Emre Kınay hakkında son dakika

Emre Kınay son dakika haberi! Emre Kınay'ın sosyal medyada öldüğü yönündeki iddiaların ardından Emre Kınay adı bir anda twitter trend topic listesinde zirveye yükseldi. Peki Emre Kınay'a ne oldu? Emre Kınay gerçekten öldü mü? Ünlü oyuncu Emre Kınay hakkındaki son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

Emre Kınay öldü mü? Emre Kınay hakkında sosyal medyada son dakika haberleri yayıldı. Emre Kınay öldü şeklinde iddiaları twitter'da bir anda gündeme otururken, bu gelişmenin ardından Emre Kınay da bir açıklama yaptı. Emre Kınay öldü iddialarının ardından ünlü oyuncu Emre Kınay'ın ismi bir anda twitter'da trend topic oldu. Peki Emre Kınay için neden öldü iddiaları yayınlandı? Emre Kınay'a ne oldu? Son dakika Emre Kınay haberleri. 


Emre Kınay son dakika (28 Mayıs 2018 Pazartesi)


Ünlü oyuncu Emre Kınay için sosyal medyada öldüğü yönündeki paylaşımlar bir anda yaylınca Emre Kınay'ın adı kısa süre içinde twitter'da trend topic listesine girdi. Peki Emre Kınay gerçekten öldü mü? Emre Kınay'a ne oldu? Emre Kınay twitter'da hakkında çıkan Emre Kınay öldü yönündeki iddialara kendisine ait Emre Kınay resmi instagram hesabından yanıt verdi. Emre Kınay yaptığı açıklamada, "Ölmedim, yaşıyorum. Allah beni önce kızıma bağışladığı sürece de yaşayacağım. Bu iletiye gelince hangi şuursuz nasıl bir niyetle yazdı hiç anlamadım." dedi. 


 

Emre Kınay kimdir?


Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul'da doğdu. Annesi Remziye Kınay ve babası da tiyatrocu olan Emre Kınay, besteci Erdem Kınay'ın ağabeyidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul Küçükçekmece'de tamamlayan Kınay, 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve kaydoldu.
ŞOK İDDİA İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"