comScore

Emre Gönlüşen'i kaybettik

09 Ağustos 2020, Pazar 18:09
Emre Gönlüşen'i kaybettik

Spor spikeri Emre Gönlüşen hayatını kaybetti. 

FutbolArena - Uzun süredir kanserle mücadele eden Emre Gönlüşen, maalesef hayatını kaybetti.  FutbolArena ailesi olarak Emre Gönlüşen'e Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

Emre Gönlüşen'ın hayatını kaybetmesi sonrasında beIN Sports'ta çalışma arkadaşları yaşadıkları üzüntüyü dile getirirken gözyaşlarına hakim olamadılar. 
Murat Caner: Gerçekten çalışmayı çok seven, hayatı çok seven, bütün zorluklarına rağmen tutunabileceği bir anı yakalayabilen bir insandı. Sabahlara kadar konuştuğumuzu bilirim. O çalar, söyler ben dinlerdim. Emre Gönlüşen'i anlatmak için 

Nazlı Canyurt: Çok genç, pırıl pırıl bir insandı. İnanmak çok zor. Çok acı. Arkasında küçücük iki çocuk bıraktı. Çok güzel bir insandı. 

Yalçın Çetin: Sarsılmış durumdayım. Hayatım boyunca hep kontrollü olmaya çalıştım ama bazen kontrolü kaybetmeniz gerekiyor. Ben belki Emre'yi çok genç tanıdım. Bayram gençti. Bayramda aramak istedim ama arayamadım. Durumu iyi değil dediler. Yani sesini duymak istedim. Çok zor gerçekten. Ben belki Emre'yi çok genç tanıdım. O bambaşka bir insandı. Her insan için söylemem. Birlikte program yapıyorduk. Emre'nin dünya tatlısı çocuklarını gördük. Çocuklarına nasıl sahip çıktığını, onları nasıl yetiştirdiğini, onlarla nasıl arkadaş ve dost gibi olduğunu gözlemledim. Ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Ateş, düştüğü yeri yakıyor. Bizler çok sarsıldık. Her ölüm, erken ölümdür ama Emre'nin vefatı çok sarsıcı ve çok erken. Bu illet hastalık yakaladı mı bırakmadık. Hastalıkla mücadele ettiği dönemde mesleğine duyduğu tutkuyu yakından gördüm. Mesleğiyle hayata tutunmaya çalıştı. Müzik tutkusunu hissettik. 
 

Emre Gönlüşen kimdir?


Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı'nda iki sene kadar diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, Adanaspor taraftarıdır. NTV Spor'un ardından son olarak beIN Sports'ta çalıştı. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"