comScore

Emre Gönlüşen'den kanser itirafı! Emre Gönlüşen kimdir, kaç yaşında?

05 Şubat 2019, Salı 11:54
Emre Gönlüşen'den kanser itirafı! Emre Gönlüşen kimdir, kaç yaşında?

Emre Gönlüşen kanser hastalığına yakalandığını duyurdu. Emre Gönlüşen'in açıklaması sonrası sosyal medyada Emre Gönlüşen kimdir, kaç yaşında gibi sorular artmaya başladı. beIN Sports'ta spikerlik görevini sürdüren Emre Gönlüşen'in amansız hastalığa yakalandığını açıklaması sporseverleri üzüntüye boğdu.

Emre Gönlüşen kimdir, Emre Gönlüşen kaç yaşında, Emre Gönlüşen ne iş yapıyor, Emre Gönlüşen evli mi, Emre Gönlüşen çocukları var mı, Emre Gönlüşen nerede çalışıyor, Emre Gönlüşen nereli gibi birçok sorunun yanıtlarını haberimizde bulabileceksiniz. Uzun yıllardır ekranlarda spikerlik yapan Emre Gönlüşen, kanser hastalığıyla ilgili bir itirafta bulundu. Emre Gönlüşen'in açıklamasının ardından sporseverler büyük bir üzüntü yaşadı. Emre Gönlüşen'in kanser hastalığıyla ilgili merak edilenleri haberimizde derledik. 
 

Emre Gönlüşen kanser mi? Emre Gönlüşen ne kanseri? Emre Gönlüşen'in hastalığı nedir?


4 Şubat Dünya Kanser Günü'nde sosyal medya hesabından paylaşım yapan Emre Gönlüşen, amansız hastalıkla mücadele ettiğini açıkladı. Emre Gönlüşen twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugün #4SubatDünyaKanserGünü yaklaşık 3 ay önce hasta olduğumu öğrendim, tedavi sürecim iyi bir şekilde devam ediyor ve bir kez daha anladım ki şu dünyada sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Kimseyi üzmeye, kırmaya değmez hayat esprilerle daha güzel hatta benimkilerle bile" dedi.

Emre Gönlüşen'in bu paylaşımının ardından birçok geçmiş olsun mesajları yazıldı. Bu mesajlar hakkında da paylaşım yapan Emre Gönlüşen, "Herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

 

Emre Gönlüşen kimdir, kaç yaşında? Emre Gönlüşen nereli? Emre Gönlüşen evli mi? 


Emre Gönlüşen 22 Ekim 1978 yılında Adana'da doğdu. Adana Şehir Tiyatrosu'nda 2 yıl diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, Adanaspor maçlarını seslendirme isteğiyle yerel bir TV kanalına başvuru yapar. Burada beğenilen Emre Gönlüşen, televizyonculuğa geçiş yaptı. Bir süre sonra televizyonda birçok bölümde çalışan Emre Gönlüşen, TV8'e mail atarak iş başvurusu yaptı. Ardından İstanbul'a gelerek TV8'de maç anlatmaya başlayan Emre Gönlüşen, kariyerinde hızlı bir yükselişe imza atarak D Spor, Telesport, NTV Spor ve son olarak da beIN Sports'ta görev yaptı. 

EMRE GÖNLÜŞEN PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)