comScore

Emre Çolak'tan açıklama! "Hocayla yaşadığım sorun..."

25 Ocak 2018, Perşembe 05:31
Emre Çolak'tan açıklama!

Emre Çolak, Deportivo antrenmanında teknik direktör Cristobal Parralo ile yaşadığı krize dair bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Deportivo'da forma giyen Emre Çolak, Real Madrid ile oynanan 7-1'lik maçın ardından idmanı terk etmişti. Teknik Direktör Cristobal Parralo ile yaşadığı krizin ardından antrenmanı yarıda bırakan Emre Çolak instagram hesabından bir açıklama yayınladı. 
 

Emre Çolak Deportivo'dan kovuldu mu?


Deportivo'da forma giyen Emre Çolak, Real Madrid maçı sonrası antrenmanı yarıda bırakması ve teknik direktör Cristobal Parralo ile yaşadığı soruna dair resmi instagram hesabından bir açıklama yayınladı. 

"DİL SORUNU"
Yaptığımız idmanda sadece dil probleminden dolayı idmanı anlamayıp o an kendime kızıp topa vurdum. Bu kimseye karşı bir tepki değildi. Tamamen kendime olan kızgınlığımdan dolayı yaptığım bir hareketti. Hoca: “bir problemin mi var? idman yapmak istemiyorsan içeri git” dedi. “Bir problemim yok.” dememe rağmen, dil probleminden dolayı anlaşamadık. Olay tamamen bundan ibarettir. Bugün takımla idmana çıkmamam da hocamızın kendi kararıdır. Burada kaldigim sürece her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
 

Emre Çolak Deportivo'da kaç maç oynadı?


Bu sezon Deportivo ile 15 resmi maçta ter döken Emre Çolak, geride kalan müsabakalarda 1 gol ve 1 asist kaydetti. Performansı ile hayal kırıklığı yaratan Çolak, takımının küme düşmeme mücadelesine henüz katkı gösteremedi.

İspanya La Liga Haberleri FutbolArena'da!
 
 

Después de lo que paso el otro día en el entrenamiento, pienso que la situación necesita una explicación. En el entrenamiento por el problema de lengua no he entendido bien esa session del entrenamiento y con el enfado he tirado el balón. Eso no era un acto para nadie. Era un acto solo por un enfado conmigo. El Mister dijo “ tienes algún problema ? Si no quieres entrenar te puedes ir.” Aun que he dicho “no tengo problema.” Fue un mal entendido.No paso nada mas que eso. Hoy entrenar al margen del equipo fue decision del mister. No tengan dudas que voy a dar el máximo de mi al equipo como siempre hasta el dia que me vaya. #forzadepor Geçen gün yaşanan olaydan dolayı bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Yaptığımız idmanda sadece dil probleminden dolayı idmanı anlamayıp o an kendime kızıp topa vurdum.Bu kimseye karşı bir tepki değildi. Tamamen kendime olan kızgınlığımdan dolayı yaptığım bir hareketti.Hoca: “bir problemin mi var ? idman yapmak istemiyorsan içeri git” dedi. “Bir problemim yok.” dememe rağmen,dil probleminden dolayı anlaşamadık.Olay tamamen bundan ibarettir . Bugün takımla idmana çıkmamam da hocamızın kendi kararıdır. Burada kaldigim sürece her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

' Emre Çolak (@colakemre52)'in paylaştığı bir gönderi ()


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)