comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Bol, Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrası yıldız futbolcuya patladı

19 Şubat 2017, Pazar 17:32
Emre Bol, Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrası yıldız futbolcuya patladı

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının ardından Emre Bol'dan yönetim ve bazı futbolculara sert eleştiri geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 21. haftasında oynanan maçta Fenerbahçe sahasında Kasımpaşa ile berabere kalarak şampiyonluk yarışında ağır bir yara daha aldı. 


Emre Bol'dan Moussa Sow'a tepki


Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının ardından A Spor'da konuşan Emre Bol'dan oldukça çarpıcı yorumlar geldi. 

"TARAFTAR ARTIK GÖRÜYOR"
"Taraftarlar artık bazı şeyleri net bir şekilde görüyor. Yönetim istifa sesleri yükseliyor. Yapılan yanlışlıkları sürekli anlatmaya çalışıyoruz. Yönetim her sene zaten kendisine kalkan buluyor. Bu kalkan zaman zaman Pereira, Aykut Kocaman ve İsmail Kartal oluyor. Yıllardır bunu yönetim kalkan olarak kullanıyor. Bunu ben defalarca söyledim ve görmezden geldiler. Yönetim hep doğruyu yapıyor dediler. Al işte gelinen noktada yönetim istifa sesleri."

"ÜZERİNE GİDİLMESİ GEREKEN YÖNETİMDİR"

"Kadıköy'de oynanan maçlarda Fenerbahçe'nin rakibinin dizlerinin titremesi lazım. Artık Kadıköy'den çıkış var. Her gelen takım rahar rahat puan alabiliyor. Bu takımı ve kadroyu kuran kim? Fenerbahçe yönetimi. Demek ki üzerine gitmemiz gereken yer yönetimdir."

"KURTARICI OLDULAR BİR ANDA"

"Maça gelelim. Fenerbahçeli futbolcuların büyük bölümü bu formayı girmeyi hak etmiyor. Stoch, Aatif, Van der Wiel gönderilecekti hep bunlar. Salih, Emenike... Belki Fernandao bile gözden çıkarıldı. 5 tane oyuncu var. Bunlar kadroda. Şimdi kurtarıcı diye sahaya çıkarıyorsun."

"MOUSSA SOW ÖNCE NORMAL GOL AT"

"7-8 tane korner kullandı Fenerbahçe, hepsi karavana. Duran toptan gol yok! 7-8 korner ne demek? Çok önemli rakam. Bir tanesinde golü bulman lazım. Auta gitsin, direkten dönsün, bir hareket olsun. Moussa Sow! Ya bu Sow eyvallah çok sempatik çocuk tamam ama gözümüzden kaçıyor. Rövaşata golleri atıyor diye... Bütün kanat ortalarının hepsine sırtını dönüyor. Ya sen önce golünü at, sonra rövaşata dene. Sürekli kaleye sırtını dönüyor. Önce gol at, varyeteyi sonra yap. Ayağınla, sırtınla at, belinle at, kıçınla at, bir yerinle at, sonra şova dönüştür işi."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)