comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe heyecanı

20 Ocak 2017, Cuma 18:41
Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe heyecanı

Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynanacak Fenerbahçe - Medipol Başakşehir karşılaşmasında Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Süper Lig'de 300. maçına çıkacak. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, 22 Ocak Pazar günü eski takımı Fenerbahçe ile yapacakları mücadelede, Süper Lig kariyerindeki 300. maçına çıkacak.

300. maçının Fenerbahçe'ye denk gelmesinin güzel bir tesadüf olduğunu, yurt dışında uzun süre oynadığı için ligde 300. maçına çıkmasının geç olduğunu söyleyen Emre Belözoğlu, AA'ya şu açıklamaları yaptı:
"FENERBAHÇE'YE DENK GELDİĞİ İÇİN MUTLUYUM"

"300. maçım Fenerbahçe'ye denk geldiği için çok mutluyum. Böyle bir karşılaşmanın Kadıköy'de olması ayrı bir güzellik olacak. Belki futbol hayatımızın sonuna geldiğimizden dolayı bunlar son maçlarımız gibi gözüküyor. Kolay rakamlar değil. Bu süre zarfında çok güzel günlerim geçti. Allah şampiyonluklar, kupalar nasip etti. Tabii ki sporun içinde kazanmak kadar kaybetmek de olduğu için sıkıntılı, üzüntülü günlerimiz de oldu. Ama büyük fotoğrafa baktığımda her zaman Allah'a şükrettim."

"FENERBAHÇE TARAFTARININ SEVGİSİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞTIM"

Profesyonel futbolcu olarak çocukluk hayalini yaşamanın kendisine nasip olduğunu dile getiren Emre, "Ülkeme ve milli takıma hizmet etmeye çalıştım, bu süre zarfında da mutlaka rakamlar olacaktır. Fenerbahçe'de çok güzel zamanlarım geçti, büyük başarılar yakaladık. Fenerbahçe'de oynadığım dönemde taraftarımızın bana karşı her zaman sevgisi olmuştur, ben de buna layık olmaya çalıştım." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)