comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Belözoğlu'ndan olağanüstü hediye

23 Kasım 2016, Çarşamba 10:16
Emre Belözoğlu'ndan olağanüstü hediye

Medipol Başakşehir forması giyen Emre Belözoğlu, kuzeni Volkan Bahçekapılı ile eşi Buse Terim'in yeni doğan kızları için olağanüstü bir hediye verdi.

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de top koşturan tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu, Fatih Terim'in kızı Buse Terim ile kuzeni Volkan Bahçekapılı'nın yeni doğan kızları için sürpriz bir hediye verdi. Deneyimli oyuncunun, genç çifte daire hediye ettiği öne sürüldü.

Vatan'ın haberine göre; 1 ay önce ABD'de kızları Nil'i kucağına alan Buse Terim- Volkan Bahçekapılı çiftine pahalı hediye! Çift, ilk kez çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşarken Bahçekapılı, eşi Buse Terim'e doğum hediyesi olarak 310 bin euro değerinde Mercedes marka bir araç hediye etmişti. Bunun ardından Terim'e ikinci bir hediye ise Volkan Bahçekapılı'nın kuzeni Emre Belözoğlu'ndan geldi. Ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Belözoğlu'nun 7 ay önce Sapphire Rezidans'taki dairesine taşınan Bahçekapılı çiftine, doğum hediyesi olarak evini verdiği iddia edildi.
 
Kuzenden lüks daire

 
Cömert davranışıyla ikilinin heyecanına ortak olan Belözoğlu'nun evinin fiyatı da dudak uçuklatan cinstendi. Fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp 7 milyon dolara kadar yükselen rezidanstaki dairesini doğum sonrası ABD'den dönen çifte veren futbolcunun evinin bulunduğu sitede birçok ünlü isminde dairesi bulunuyor. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)