comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Belözoğlu'ndan eski Galatasaraylı futbolcu hakkında itiraf: "Dalga geçerdim"

21 Şubat 2017, Salı 19:55
Emre Belözoğlu'ndan eski Galatasaraylı futbolcu hakkında itiraf:

Medipol Başakşehir ile 1 yıl daha sözleşmesini uzatan Emre Belözoğlu önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Emre Belözoğlu oldukça mutlu olduğunu söyledi. 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu futbol kariyeri hakkında konuşurken, Türk futbolu ve geçmişle alakalı da önemli açıklamalarda bulundu. 


Emre Belözoğlu'ndan Türk futbolu hakkında açıklama


NTV Spor'a konuşan Emre Belözoğlu, Başakşehir ile yenilediği sözleşme dışında Türkiye'deki futbol ortamına dair önemli açıklamalarda bulundu. 

"HAK ETMEDİĞİMİZ ŞEKİLDE..."
"Türkiye'de hiç hak etmediğimiz şekilde seviliyoruz, hiç hak etmediğimiz şekilde eleştiriliyoruz. Konsantrasyonu kaybetmek kolay değil. Ben mutluyum. Böyle bir kariyer nasip ettiği için Allah'a şükrediyorum. Kulübüm 1 yıl daha sözleşmemi uzattı. Ne kadar futbol için yaşadığımızı irdelemeniz gereken bir dönemdeyim. Ben futbolu çok seviyorum. Tailde bile oğlumla futbol oynuyorum. Oğlum futbol topunu görünce 11-12 yaşında ne hissediyorsam aynı heyecanı hissediyorum. Herkes hayalini kurmuş olduğu mesleği elde edemiyor. Bu anlamda şanslıyım."

"20 YAŞINDAYKEN BÜLENT KORKMAZ İLE DALGA GEÇERDİM"

Kendime iyi bakıyorum. 20 yaşındayken Bülent Korkmaz ile dalga geçerdim. Saat 22:00'de uyunur mu diye. Ancak şimdi 36 yaşnda aynı şeyi ben de yapmaya çalışıyorum."

"MİLLİ TAKIMDAN TEKLİF GELİRSE"

"Milli takımdan davet olursa şerefle, onurla bundan önce nasıl o formayı giydiysek, bundan sonra da o formayı taşımaya devam ederiz hayırlısıyla." 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)