comScore

FutbolArena TV

Emre Belözoğlu'dan Aykut Kocaman itirafı! "Oyun sayesinde oldu"

20 Ekim 2021, Çarşamba 15:18

Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşacak olan Başakşehir'de Teknik Direktör Emre Belözoğlu, antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Başakşehir, Aykut hocamızla beraber. Biz kendi oyun anlayışımızı ve felsefemizi birinci antrenmandan itibaren hissettirmeye çalıştık. Oyuncular da buna güzel reaksiyon gösterdiler. Önemli olan burada yakalanan birlikteliği sezon geneline yayabilmek. Bunu da yapabilecek hem tecrübemiz hem enerjimiz var. İnşallah kazanarak devam etmek, kazanmayı alışkanlık haline getirmek en büyük arzum" şeklinde konuştu.
Takımdaki son durum hakkında bilgi veren Emre Belözoğlu, "Fredrik Gulbrandsen'in ufak ağrıları var. Geçmişten de gelen. Ömer Ali bizle beraber. Dün Edin bizle beraber çalışmadı. Hemen hemen hepsinin hazır olacağını düşünüyorum Antalya maçına kadar. Elimde geniş, iyi bir kadro var. Bu anlamda Aykut hocaya teşekkür etmek gerekiyor. Fizik anlamında çok iyi bir takım devraldık. O yüzden takımımıza inanıyor, güveniyoruz. Her oyuncuya ayrı ayrı değer veriyoruz. Ben elimde geniş ve iyi bir kadro olduğunu düşünüyorum" dedi.

Medipol Başakşehir Videoları