comScore

Emine Bulut kimdir? Emine Bulut'un kızı önünde bıçaklandığı an (Emine Bulut'un son görüntüsü)

23 Ağustos 2019, Cuma 09:14
Emine Bulut kimdir? Emine Bulut'un kızı önünde bıçaklandığı an (Emine Bulut'un son görüntüsü)

Emine Bulut kimdir, Emine Bulut kaç yaşında, Emine Bulut son görüntüsü ortaya çıktı. Kadın cinayetine kurban giden Emine Bulut'un ortaya çıkan son videosu izleyenlerin yüreğini dağladı.

Emine Bulut kimdir, Emine Bulutkaç yaşında? Emine Bulut son görüntülerini izleyenler sosyal medyada isyan etti. Eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un son görüntülerinde "Ölmek istemiyorum" şeklindeki sözleri izleyenleri yaraladı. Türkiye'de kadın cinayetine kurban giden Emine Bulut ile ilgili sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapılırken Emine Bulut'un cinayet anında yanında olan ve "Anne lütfen ölme" şeklinde bağıran kızının görüntüsü gündem oldu. 


Emine Bulut neden öldürüldü? Emine Bulut bıçaklanma anı


Kırıkkale'de eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut, "Ölmek istemiyorum" şeklinde etrafındankilerden yardım isterken çekilen görüntüleri sosyal medyada büyük bir infial yarattı. Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızının, "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı anlar ortaya çıktı. Sosyal medyada Emine Bulut'un cinayet anlarının paylaşılmasının ardından cinayeti işleyen eski eş F.B'ye tepki gösterildi. 

EMİNE BULUT'UN SON GÖRÜNTÜLERİ
 

Emine Bulut nasıl öldürüldü?


Emine Bulut cinayeti 18 Ağustos'da Kırıkkale'de Menderes Caddesi'ndeki bir kafede meydana geldi. Cani katil F.B 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızıyla birlikte kafede buluştu. Bu sırada katil ile Emine Bulut arasında tartışma çıktı ve büyüyen tartışma sonucunda cani katil F.B eski eşini boğazından bıçakladı. "Ölmek istemiyorum" diyerek feryat eden Emine Bulut, kaldırıldığı hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Emine Bulut'un "Anne lütfen ölme" diyerek ağlayan kızı da şoka girmesinin sonucu hastaneye kaldırıldı. 
KATİL F.B GÖZALTINA ALINDI

Emine Bulut'u öldüren F.B olayın ardından gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Mahkemede konuşan F.B "Çocuğun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum" dedi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!