comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emenike'den yönetime instagram cevabı

23 Ekim 2016, Pazar 17:11
Emenike'den yönetime instagram cevabı

Emenike, yönetimin kendisine yönelttiği "instagram hesabında Fenerbahçe ile ilgili fotoğrafları neden sildin?" sorusunu yanıtladı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de son haftalardaki performansıyla eleştirilen Emenike, UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Manchester United maçından sonra instagram hesabında Fenerbahçe ile ilgili yaptığı tüm paylaşımları silmesi nedeniyle bir anda gündeme oturmuştu. 

FENERBAHÇE'YE SİLDİĞİ SÖYLENDİ
Fenerbahçe'nin, Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldığı lig maçında oyundan alındıktan sonra bu karara tepki gösteren ve Advocaat'a tavır alan Nijeryalı golcü, o maçın gecesinde instagramdan "12 maçta 6 gol, hiçbir şey. Daha iyisi için elimden gelen her şeyi yapacağım. Yorum yok." şeklinde hocasına yönelik yaptığı paylaşımını kısa bir süre sonra kaldırmıştı. 

Emenike, Manchester United maçından sonra ise instagram hesabından Fenerbahçe'ye dair yaptığı tüm paylaşımları kaldırdığı için taraftarların tepkisini görürken, spor kamuoyunda bu hareket Ocak'ta yolların ayrılacağına dair bir sinyal olarak algılandı. 

EMENİKE'DEN CEVAP!: "SADECE FENERBAHÇE DEĞİL."

Öte yandan Fenerbahçe yönetimi ise geçtiğimiz günlerde Emenike ile yaptığı konuşmada "Instagram hesabında Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlarını neden sildin?" şeklinde Nijeryalı golcüye bu soruyu yöneltti. Emenike ise, "Sadece Fenerbahçe değil, birçok fotoğrafı sildim. Profilimde düzenleme yapıyorum. O fotoğrafları tekrar yükleyeceğim." şeklinde cevap verdi. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.