comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emenike, Fenerbahçe'yi resmen sildi

21 Ekim 2016, Cuma 23:11
Emenike, Fenerbahçe'yi resmen sildi

Nijeryalı futbolcu Emenike, sosyal medya hesabından Fenerbahçe ile ilgili paylaşımları silip profilindeki Fenerbahçe yazısını da kaldırdı.

FutbolArena – Son dönemde aldığı kötü sonuçlarla taraftarını da hayal kırıklığına uğratan Fenerbahçe'de sular durulmuyor.

Ligde son oynanan Alanyaspor maçında oyundan çıkarılmasına tepki gösteren Emenike doğrudan soyunma odasına gitmişti. Nijeryalı futbolcunun, Manchester United'la oynanan maçta yedek bırakılmasına da tepkili olduğu belirtilmişti. Emenike bugün Instagram hesabında Fenerbahçe ile ilgili yaptığı tüm paylaşımları sildi. Emenike ayrıca profilinde Fenerbahçe futbolcusu olduğunu belirten yazıyı da kaldırdı.

ADVOCAAT'A TAVIR ALMIŞTI

Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe - Alanyaspor maçında oyundan alındıktan sonra Advocaat'a tavır yapan Nijeryalı futbolcu aynı günün gecesinde instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "12 maçta 6 gol, söyleyecek bir şey yok. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım. Yorum yok." ifadelerini kullanmıştı ve kısa süre sonra bu paylaşımı da silmişti. 

Emenike'nin bu yorumları direkt olarak Advocaat'a gönderme olarak algılandı. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.