comScore

Emekli zammı ne kadar? Emekli zammı 2019, Emekli zamları ne zaman açıklanacak?

02 Ocak 2019, Çarşamba 15:27
Emekli zammı ne kadar? Emekli zammı 2019, Emekli zamları ne zaman açıklanacak?

En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli maaşı ne kadar olacak? 2019 Emekli maaşı açıklandı mı? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde. Asgari ücrete yapılan zamdan sonra gözler emekli zammına çevrildi. TUİK'in açıklayacağı enflasyon rakamına göre zam alacak olan emekliler nefesini tuttu ve enflasyon verilerini beklemeye geçti. Emekli zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri haberimizde.

FutbolArena - Emekli zammı ne kadar? Emekli zammı 2019, Emekli zamları ne zaman açıklanacak? Milyonlarca emekli maaşlarına yapılacak zamları beklemeye geçti. 2019 yılında uygulanacak Emekli zammı milyonlarca emeklinin birinci gündem maddesi haline gelmiş durumda. Geçim sıkıntısı yaşayan milyonlarca emekli gözünü emekli zammına çevirmiş durumda.


En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?


Emeklinin Ocak maaş zammı belli oluyor. En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? 2019 Emekli zammı ne olacak? Emekli maaşları ne kadar olacak? soruları milyonlarca emeklinin birinci gündem maddesi haline gelmiş durumda. Asgari ücrete yapılan zamdan sonra gözler emekli maaşı zamlarına çevrildi.

TUİK, Ocak ayında enflasyon rakamlarını açıklayacak ve emeklilerin alacağı zam belli olacak. Milyonlarca emekli enflasyon rakamlarının belli olmasından sonra maaşlarına yapılacak zammı öğrenmiş olacak. En düşük emekli maaşı ne kadar? olacak sorusunun yanıtını TUİK verileri belirleyecek. 
Milyonlarca emeklinin merakla beklediği 2019 emekli maaş zamlarının yüzde 10 ila yüzde 12 arasında olacağı tahmin ediliyor.
 

EMEKLİ MAAŞINA YAPILACAK ZAM İLE İLGİLİ YORUMLAR İÇİN >>>>>

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.