comScore

Emekli maaşı ne zaman yatacak? Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı? Emekli maaşları Ramazan bayramı 2018 (Emekli maaş tarihi 2018)

01 Haziran 2018, Cuma 15:35
Emekli maaşı ne zaman yatacak? Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı? Emekli maaşları Ramazan bayramı 2018 (Emekli maaş tarihi 2018)

Emekli maaşı bekleyenlere müjde! Emekli maaşlarının ne zaman yatacağı belli oldu. Milyonlarca emekli emekli maaşlarının özellikle Ramazan bayramından önce yatıp yatmayacağını merak etmeye başladı. Bu gündemle birlikte Emekli maaş ödemesi ne zaman olacak? Emekli maaş ödemesi ne yatacak? Emekli maaşları 2018 ne zaman yatar? Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı? sorularına yanıt aramaya başladılar. 

Emekli maaş ödemesi ne zaman olacak? Emekli maaş ödemesi ne yatacak? Emekli maaşları 2018 ne zaman yatar? Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı? Son dakika emeklilerin merak ettikleri tüm bu sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. Son dakika Emeklilerin merak beklediği maaş ödemesiyle ilgili gelişme açıklandı. Emekli maaş ödemesi ne zamana? diye merak edenler sosyal medya ve internet ortamında Emekli maaş ödemesi tarihi ve Emekli maaş ödemesi ikramiyesi ne kadar olacak? diye merak etmeye başladı. 


Emekli maaş ödeme tarihini merak edenler internet ortamında Emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı? Emekli maaş ne zaman bankaya yatar? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Bunun yanı sıra emekli maaş son dakika gelişmelerine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Ramazan bayramı öncesi emekli maaşının ne zaman yatacağını merak eden emeklilere müjde! Emekli maaşı ne zaman yatacak? diye merak edenler için TRT Haber son dakika haberini duyurdu. Ramazan bayramı öncesi TRT Haber emekli maaşlarının ne zaman yatacağına dair bir haber yayınlandı. Emekli maaş ödeme tarihleri erkene çekildi. SSK ve Bağ-Kur emeklileri için de ödeme takvimi öne çekildi. SSK ve Bağ-Kurlular maaşlarını 11-12 ve 13 Haziran'da alacaklar. Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerine 7 Haziran'da, SSK emeklileri ise 8 Haziran'da bayram ikramiyesi ödemeleri yapılacak.
 

Erken emeklilik şartları nelerdir?


Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların emekli olabilmesi için belirli miktarlarda prim ödemesi yapmak zorundadırlar. Erken emeklilikten önce normal emeklilik için prim ödeme işlemi dışında gerekli görülen yaş sınırını tamamlamış olmaları ve belirli bir süre hizmet süresi geçirmeleri yeterlidir. Bunlara bakıldığında erken emekli olmak için yine şartların oluşması gerekmektedir. Fakat yaş sınırına ulaşma şartı diğer tüm şartlar tamamlandığı taktirde aranmamaktadır.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN>>>
 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)