comScore

Elon Musk'tan Türkiye müjdesi (Elon Musk kimdir?)

29 Mayıs 2018, Salı 15:23
Elon Musk'tan Türkiye müjdesi (Elon Musk kimdir?)

Elon Musk kimdir? Tesla kurucusu ve COE'su Elon Musk'tan Türkiye müjdesi. Elon Musk ne iş yapıyor? Elon Musk kaç yaşında. Tesla ne demek? Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.

FutbolArena - Ünlü girişimci ve Tesla otomotiv firmasının kurucusu ve CEO'su Elon Musk'tan Türkiye müjdesi. Elon Musk sosyal medya hesabı Twitter'dan Türkiye müjdesi verdi. Elon Musk kimdir? Elon Musk ne iş yapıyor? Elon Musk Tesle nedir? Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.


Elon Musk'tan Türkiye mesajı 


Türkiye ziyareti sırasında özellikle sosyal medya hesabından yapıtğı Anıtkabir ve Mustafa Kemal Atatürk paylaşımı ile gündeme oturan Tesla kurucusu ve CEO'su Elon Musk, sosyal medya hesabından Türkiye'ye müjde verdi.

Bir twitter kullanıcısının Elon Musk'u etiketleyerek ''Hey Elon, bu haritada Tesla sarj istasyonları doğru mu? Sadece bu bölgelerde mi inşa edilecek? Bu harita resmi mi?'' sorusuna Elon Musk ''Superchargers en nihayetinde tüm bölgeyi kapsayacak'' yanıtını verdi.

Elon Musk kimdir? (Elon Musk, Tesla)


Elon Musk yatırımcı ve girişimci. Elon Musk, hem doğum yeri Güney Afrika Cumhuriyeti, hem Kanada, hem de Amerika Birleşik Devletleri vatandaşıdır. SpaceX'in kurucusu ve Tesla Motors ile PayPal'ın kurucu ortaklarındandır.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"