comScore

Elif Çelik kimdir? Elif Çelik instagram hesabı (Galatasaraylı futbolcuların videosu)

30 Ekim 2019, Çarşamba 14:58
Elif Çelik kimdir? Elif Çelik instagram hesabı (Galatasaraylı futbolcuların videosu)

Elif Çelik kimdir, Elif Çelik instagram hesabı, Elif Çelik fotoğrafları gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Elif Çelik kimdir, Elif Çelik kaç yaşında, Elif Çelik ne iş yapıyor, Elif Çelik Galatasaraylı futbolcuların videosu, Elif Çelik instagram hesabı gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Sarı kırmızılı futbolcuların bir gece eğlencesindeki görüntüleri sosyal medyada gündem olunca gecede yer alan kişiler arasındaki manken Elif Çelik'ten açıklama geldi. 
 

Elif Çelik kimdir? Elif Çelik Instagram hesabı 


Modellik yapan Elif Çelik, Galatasaraylı futbolcuların eğlendiği gecede mekanda yer aldığını belirterek, "alem yaptıkları" iddialarını yalanladı. Elif Çelik twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Dün gece İstanbul'daki bir eğlence mekanında bir arkadaşımın doğum günü için toplandık. Davetliler arasında sonradan futbolcu olduğunu öğrendiğim kişiler de vardı. Hepbirlikte eğlendikten sonra evlere dağıldık. 'Alem yaptılar' başta olmak üzere bütün iddialar asılsızdır" dedi.

Diyarbakır doğumlu olan Elif Çelik, uluslararası modellik yapıyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Elif Çelik, Miss Bum Bum yarışmasına da katılacağını açıklamıştı.

ELİF ÇELİK INSTAGRAM TIKLA

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)