comScore

Elif Aksu kaç yaşında? Elif Aksu kimdir, nereli? Elif Aksu boyu, kilosu kaç? Elif Aksu instagram hesabı

26 Haziran 2018, Salı 15:11
Elif Aksu kaç yaşında? Elif Aksu kimdir, nereli? Elif Aksu boyu, kilosu kaç? Elif Aksu instagram hesabı

Neymar ile aynı reklam filminde oynayan Elif Aksu hakkında internet ortamında çeşitli soru şekilleriyle arama yapılmaya başlandı. Elif Aksu kimdir? Elif Aksu nereli? Elif Aksu kaç yaşında? Elif Aksu'nun boyu koç?Elif Aksu instagram hesabı ne? Elif Aksu hakkında merak ettiğiniz her türlü detayı Elif Aksu'ya dair hazırladığımız haberin içeriğinde bulabilirsiniz. 

Neymar ile reklam filmi çeken Elif Aksu hakkında bilgi araştırılmaya başlandı. Neymar'ı bile peşinden koşturan Türk kızı olarak gösterilen Elif Aksu kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Bu gelişmenin ardından sosyal medya ve internet ortamında Elif Aksu hakkında bilgi araştırılmaya başlandı. Elif Aksu'yu merak eden binlerce vatandaş Elif Aksu kimdir? Elif Aksu kaç yaşında? Elif Aksu nereli? Elif Aksu ne iş yapıyor? Elif Aksu ve Neymar reklam filmine dair Elif Aksu hakkında bilgi araştırmaya başladı. Elif Aksu hakkında merak ettiğiniz her türlü detaya Elif Aksu için hazırladığımız haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Elif Aksu kimdir?


Elif Aksu, Avusturya'da doğsa da "Nasıl diyor siz, kebap çok güzel" diye çat pat konuşan bir tipleme değil. Sakarya'dan Viyana'ya göç eden ailenin kızı, Türk kimliğine oldukça bağlı. Bayramda kuzenleriyle buluşmak için Sakarya'ya geliyor, sosyal medyadan kandilimizi kutluyor, Soma gibi felaketlerde acımızı paylaşıyor, Galatasaray forması giyip maçlara geliyor. Yaz tatillerinde Ibiza dışında Bodrum'u da pas geçmiyor.


Modellik kariyeri de hiç azımsanacak gibi değil: Aksu'nun modellik macerası 12 yaşında Adriana Lima'nın bir röportajını okuduktan sonra filizlendi. Viyana'daki Next Company ile el sıkıştı. Avusturya'da 2013'te Von Magazine, Slovenya'da 'Woman Magazin' kapak kızı oldu. Top modelliğe giden en önemli yol, 'seyahat' koşulunu yerine getirdi: Londra, Tokyo ve Viyana hattında kendine bir hayat kurdu. Almanya'da Munich Models, Londra'daki Storm Models, Milano'da Woman Direct Milano ve Tokyo'daki Cinq Deux gibi prestijli ajansıyla da anlaştı. Hazırgiyim devi C&A'den ayakkabı markası Converse'e Diesel'e pek çok markanın kampanyalarında yer aldı. 2013'ün sonunda yıldızı iyice parlamıştı. Ünlü İngiliz pop grubu The Wanted'ın 'We Own The Night' adlı klibinde rol aldı.ELİF AKSU'NUN INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.