comScore

Elazığspor Elazığspor

Elazığsporlu Adem Alkaşi'den Galatasaray'a gönderme

17 Ocak 2017, Salı 22:09
Elazığsporlu Adem Alkaşi'den Galatasaray'a gönderme

Galatasaray'a 4-1 kaybeden Elazığspor'da Adem Alkaşi ve teknik direktör Bayram Bektaş maç sonrası açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile karşılaşan Elazığspor sahadan 4-1 mağlup ayrıldı. 


Elazığspor - Galatasaray maçı sonrası yaşananlar


Elazığspor'da maç sonrası açıklamalarda bulunan Adem Alkaşi farklı kaybetmelerine rağmen Galatasaray'ın 4-1 kazanacak kadar üstün bir oyun oynamadığını söyledi. 

"4-1'LİK BİR OYUN OYNAMADI GALATASARAY"
Adem Alkaşi, Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İlginç bir maçtı. Ne biz 4-1 kaybedecek bir oyun oynadık. Ne de Galatasaray 4-1 kazanacak bir futbol ortaya koydu. Tuhaf goller, bireysel hatalar belirledi skoru. Kanat akınları, baskılı futbol gibi bir durum yoktu. Neticede kaybettik ve üzgünüz. Şimdi artık lige bakmak zorundayız ve bu hafta oynayacağımız maça hazırlanacağız. Biz kupada daha az oynayan arkadaşlarımızla maç temposu kazanmak için mücadele ettik. Manisaspor karşılaşmasına en iyi şekilde hazırlanarak elimizden geleni yapacağız. diye konuştu. 

BAYRAM BEKTAŞ: "FAZLA BİR İDDİAMIZ YOKTU ZATEN."

Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş ise kupada çok fazla iddiaları olmadıklarını ve yeni gelen oyuncuların maç performansını yükseltmek adına güzel bir müsabaka olduğunu vurguladı.

"Skora takılmamak lazım. Hazır olmayan oyuncularımızın maç performansını yükseltmek istedik. Bireysel hatalardan goller yedik. Diğer gollerde de dönüşlerde eksik kaldık. Skor olarak geriye düştüğümüz için karşılık vermeye çalıştık ve oyun disiplininden koptuk. Tabi dediğim gibi puan olarak iddiamız yoktu. Ancak oyun anlayışımızı geliştirmek adına güzel bir maç oldu. Galatasaray'ı tebrik ediyorum. İnşallah ilerleyen haftalarda yeni katılan oyuncularımızın performansı daha iyi olur.
 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)