comScore

Elazığspor Elazığspor

Elazığspor-Galatasaray maçının gelirleri Fethi Sekin'in ailesine verilecek

10 Ocak 2017, Salı 14:00
Elazığspor-Galatasaray maçının gelirleri Fethi Sekin'in ailesine verilecek

Ziraat Türkiye Kupası'nda Elazğspor ile Galatasaray arasında oynanacak maçın gelirleri kahraman şehit polisimiz Fethi Sekin'in ailesine verilecek.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası için oynanacak Elazığspor-Galatasaray maçı gelirinin İzmir'deki terör saldırısında gösterdiği kahramanlıkla faciayı önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin'in ailesine verileceği bildirildi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahir Yanılmaz, 18 Ocak'ta Elazığ'da Ziraat Türkiye Kupası E Grubu maçları kapsamında oynanacak olan Elazığspor-Galatasaray karşılaşması konusunda Elazığspor yönetimi ile görüştüklerini kaydederek, sözlerini şöyle tamamladı:
"Galatasaray ile oynanacak olan kupa maçının bütün gelirlerinin şehidimizin ailesine verilmesi için bir karar alındı. Kulüp başkanımızı ve yönetimini alınan bu karardan dolayı tebrik ediyorum. Tüm Elazığlı hemşehrilerimizi stada davet ediyorum. Bu maç hem şehidimizin ailesine katkı sunsun hem de bir dostluk maçı olsun. Galatasaray yönetiminin de ilgisi çok fazla. Kulüp başkanları ile görüşüyorum. Onlar da bütün Galatasaray camiası olarak Elazığ'a gelecekler. İnşallah güzel bir dostluk maçı olacak. Orada da hem şehidimizi anmış hem de yakınlarına ailesine bir katkı sunmuş olacağız." 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)