comScore

Elazığspor Elazığspor

Elazığspor'da Bayram Bektaş sonuçtan memnun olmadı

22 Ocak 2017, Pazar 10:08
Elazığspor'da Bayram Bektaş sonuçtan memnun olmadı

TFF 1. Lig'de Manisaspor ile 2-2 berabere kalan Elazığspor'da teknik direktör Bayram Bektaş alınan 1 puandan memnun olmadı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig'de Manisaspor ile 2-2 berabere kalan Elazığspor'da Teknik Direktör Bayram Bektaş, karşılaşma sonrasında açıklamada bulundu.

TFF 1.Lig'in 18.hafta karşılaşmasında Manisaspor ile 2-2 berabere kalan Elazığspor'da Teknik Direktör Bayram Bektaş karşılaşma sonrasında  "Bizim gibi tecrübeli defansa sahip bir takım en kötü bu maçı 2-1 bitirmeliydi. Olmadı, 2 puan kaybettiğimizi düşünüyorum." dedi.
Manisaspor'un ligde iyi bir kontratak takımı olduklarını belirten Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş şu ifadeleri kullandı;

"Rakip 1-0 öne geçtiğinde kapanmayı biraz daha düşündü. Biz kapalı bir Manisaspor'a karşı yine 2 gol atmayı becerdik. 2-1 öne geçtik, 3'ü bulmak zorundaydık, bulamadık. 2-1 sıkıntılı bir skor. Sonlarda 9 dakika sabredemedik. Bizim gibi tecrübeli defansa sahip bir takım en kötü bu maçı 2-1 bitirmeliydi. Olmadı, 2 puan kaybettiğimizi düşünüyorum."

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)