comScore

Elazığspor Elazığspor

Elazığspor tribünlerinden şehit Fethi Sekin için koreografi

17 Ocak 2017, Salı 22:31
Elazığspor tribünlerinden şehit Fethi Sekin için koreografi

Elazığspor tribünleri kahraman şehidimiz Fethi Sekin'i maç öncesi koreografi ile andı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası grup etabı 5. maçında Galatasaray'ı ağırlayan Elazığspor, kahraman şehidimiz Fethi Sekin'i unutmadı.

FETHİ SEKİN İÇİN KOREOGRAFİ
Elazığspor tribünleri İzmir'de teröristlerle çatışan ve bombalı aracın adliyeye girmesine izin vermeyen Fethi Sekin için maç öncesi iki dev pankart açtı. Bu koreografi stadyumda duygusal anlar yaşatırken, her iki takımın oyuncuları da terörü lanetleyen pankart ile sahaya çıktı.

Öte yandan Elazığspor, Galatasaray maçından elde edilecek olan geliri Elazığlı olan şehit Fethi Sekin'in ailesine bağışlayacağını açıkladı.

Şehit Fethi Sekin'in oğlu Burak Tolunay Sekin de Elazığspor - Galatasaray maçında futbolcularla sahaya çıkan isimler arasında yer aldı.

FETHİ SEKİN TİŞÖRTÜ GİYDİLER
Elazığspor ile Galatasaray takımları seremoniye, şehit Fethi Sekin'in fotoğrafının yer aldığı ve üzerinden, "Namı kahraman, kendi şehit, adı Gakgoş, Fethi Sekin. Şehitler ölmez, vatan bölünmez" yazılı pankart ile çıktı.

Ayrıca Elazığsporlu futbolcular da maç öncesi üzerinde Fethi Sekin'in resmi bulunan tişörtler giydi.

Müsabakaya Elazığ ve çevre illerden futbolseverlerin ilgisi yüksek oldu. Elazığ Atatürk Stadı'ndaki maçın biletleri VIP tribün 50, kapalı tribün 40, maraton 30, kale arkası ve misafir takım tribünü 20 liradan satışa çıkarılırken, tribünlerin önemli bölümünün dolduğu görüldü.

Müsabakayı 5 binin üzerinde kişi izledi. Taraftarlar, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" ve "Vatan sana canım feda" tezahüratları yaparak, Türk bayrağı açtı. 

Elazığsporlu taraftarlar, maç öncesi şehit polis memuru Fethi Sekin'in fotoğrafının da yer aldığı,  "Cennette arttı Gakgoşlar, vatan sana minnettar" ve "Ruhun şad olsun Gakgoşum" yazılı pankartlar açtı.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)