comScore

Elazığspor Elazığspor

Elazığspor'un yeni teknik direktörü Muammer Sürmeli

10 Nisan 2018, Salı 13:40
Elazığspor'un yeni teknik direktörü Muammer Sürmeli

Elazığspor'da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yolların ayrılmasının ardından yardımcı antrenör Muammer Sürmeli göreve getirildi.

FutbolArena - Elazığspor'da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yolların ayrılmasının ardından yardımcı antrenör Muammer Sürmeli ile yola devam edileceği bildirildi. 


Elazığspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yolların ayrılmasının ardından kalan 4 haftalık süreçte yardımcı antrenör Muammer Sürmeli ile yola devam edileceği belirtildi. Kulüp Başkanı Sedat Karataş, kalan 4 haftalık süreçte yeni bir hocayla yola devam etmeyi düşünmediklerini takımı Elazığlı yardımcı antrenör Muammer Sürmeli'ye emanet edeceklerini söyledi. 

Sürmeli, daha öncede Teknik Direktör Mehmet Altıparmak'ın görevden ayrılmasının ardından ligin ilk yarısında Gaziantepspor maçında takımın başında sahaya çıkmış, 2-0 kazanmıştı. 
HÜSEYİN KALPAR: "GERÇEĞİ BİLMELİLER"

Son maçta taraftarların protestosuna cevap veren Kalpar, "Bu kadar problemli bir takımın buralara kadar gelmesi bile çok önemlidir. Her şeyden önce onlar gerçeği bilmiyorsa gerçeği öğrenmeleri gerekir. Dolayısıyla oyuncularımı bu yere kadar getirdikleri için kutluyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!