comScore

Galatasaray Galatasaray

Elano'dan eski Galatasaraylı Felipe Melo'ya şok sözler! Çok çirkin...

07 Şubat 2017, Salı 17:54
Elano'dan eski Galatasaraylı Felipe Melo'ya şok sözler! Çok çirkin...

Bir dönem Galatasaray'da futbol oynayan iki Brezilyalı futbolcudan Elano, Felipe Melo hakkında Brezilya basınına son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Galatasaray'da top koşturan Brezilyalı futbolcu Elano'dan, yine eski Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo hakkında gündem yaratacak açıklamalar geldi. Brezilya Milli takımında da birlikte forma giyen Elano ve Felipe Melo geçmişte yakın takım arkadaşıyken, Elano'dan Felipe Melo'ya hareketleri büyük eleştiriler geldi. 
 

Felipe Melo'ya eski Galatasaraylı Elano'dan sert eleştiriler


Brezilya basınında Globo Esporte'ye konuşan Elano, Felipe Melo hırsında bir oyuncuya her takımın ihtiyacı olduğunu söylemesine rağmen saha içinde yaptıklarıyla her şeyi 10 dakika mahfedilen birisi olduğunu ve kendisiyle girdiği diyaloglarda çoğu zaman bunları söylediğini belirtti. 

"GALATASARAY'A GİTMEDEN ÖNCE BENİ ARAMIŞTI..."
"Galatasaray'a gitmeden önce beni aramıştı. Sakin olup olmadığını merak ettim ve kendisiyle yüzleşmesini söyledim. Melo'nun kafasında her zaman sahada gözünü karartıp bir şok yaratmak var. Pitbull olayına da bu mantıkla başladı. Kendisiyle konuştum ve onu çağırdım. Melo'ya dedim ki, "Sen Brezilya milli takım oyuncususun. Sakin olmalısın. Böyle olmaz." Ben Melo ile sürekli olarak Brezilya milli takımındaydım. Hatta Gilberto Silva da uyardı onu. Sürekli uyarıyorduk. Brini öldüreceğini gördüğümüzde, bağırdık. Kontrollü olması gerektiğini söyledik. Onun hırsında bir oyuncuya takımda hırs var, kendisine de söyledim ama her şeyi 10 saniyede mahfettiği anlar da oldu. 

"MELO'YA UYARIDA BULUNMAK İSTİYORUM"

Melo'da uyarıda bulunmak istiyorum. Büyük bir tehlike. Abartıyor ve çoğu zaman limitleri aşıyor. Melo tarzında bir oyuncunun davranışı karşısındaki futbolcunun ruh halini olumsuz etkiliyor. Çok büyük bir tehlike bu. Futbol adına çok çirkin bir şey gerçekten."

Elano 2009/10 ve 2010/11 sezonlarında Galatasaray forması giymişti. (FutbolArena.com)


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"