comScore

Galatasaray Galatasaray

El İttifak - Galatasaray maçı öncesi Arabistan'da büyük heyecan

08 Ocak 2017, Pazar 14:57
El İttifak - Galatasaray maçı öncesi Arabistan'da büyük heyecan

Galatasaray ile El İttifak arasında 9 Ocak'ta oynanacak olan hazırlık maçı öncesi Arabistan'da sarı kırmızılı takımın gelecek olmasından ötürü büyük bir heyecan var. 

FutbolArena - Galatasaray 9 Ocak Pazartesi günü Arabistan'a El İttifak ile oynayacağı hazırlık maçı için bugün saat 14:30'da özel uçakla Arabistan'a gitti. Öte yandan Galatasaray'ın gelişiyle birlikte Arabistan'da büyük bir heyecan oluştu. 

Milliyet'in haberine göre; Damman'da Galatasaray - El İttifak maçı için yoğun hazırlıklar gerçekleştirildi. Galatasaray'ın kente gelmesi büyük heyecan yartırken, sokaklardaki bilboardlar maç afişleriyledoldu. Belli noktalarda broşürler dağıtıldı ve futbolseverler karşılaşmayı izlemek üzere stadyuma davet edildi. 
"GALATASARAY BÜYÜK TAKIM."

El İttifak Teknik Direktörü Juan Carlos, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Garrido, "Bu maç bizim için çok önemli. Avrupa kupalarında ve kendi liginde önemli başarılara imza atmış büyük bir ekiple karşılaşacağımız için çok mutluyuz. Takım için önemli bir sınav olacak." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)