comScore

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayın açıklamaları (Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım CANLI İZLE)

16 Haziran 2019, Pazar 22:24
Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayın açıklamaları (Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım CANLI İZLE)

10 milyon İstanbul'da ikamet eden vatandaşlar, 23 Haziran Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için sandık başına gidecek. Yerel seçim öncesinde Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım ortak yayın ile ekranlara geldi.

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım, ortak yayın ile İsmail Küçükkaya medaratörlüğünde canlı yayında 23 Haziran Pazar günü yapılacak yerel seçim öncesinde canlı yayın gerçekleştiriyor. Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım açıklamaları. Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı açıklamaları. Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı izle. Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım hangi kanalda? gibi araştırmaların tüm cevapları haberimizde.


Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı açıklamaları


Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım, İstanbul'da yapılacak 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışı öncesinde bir çok kanalın ortak yayınında İsmail Küçükkaya'nın medaratörlüğünde ortak yayın gerçekleştiriyor.

EKREM İMAMOĞLU - BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMALARI

Ekrem İmamoğlu: "(İBB'de verilerin kopyalanması) Bu bir veri yedekleme işlemidir. Veri yedeklemek için de veri kopyalaması yapılır ve yedeklenir."

Binali Yıldırım: "Biz çok istemedik tekrarlanmasını. Hala ısrarla söylüyorum, CHP tamamının sayılmasına direnmeseydi bu seçim bugün tekrarlanmayacaktı."

Ekrem İmamoğlu: "Yenilenen seçim, bir demokrasi süreci mücadelesidir. Bu, sadece bir yerel seçim değildir."

Binali Yıldırım: "Benim oyum, CHP adayına yazılıyorsa veya bir başka adaya yazılıyorsa bu çalınmadır. Bunun başka bir izahı yok"

Ekrem İmamoğlu: ''Şimdi bu 20 TL'den 5 TL'si sahte diyorlar. Buna kimse inanmaz. YSK'nın kararında çaldılar yok, Sayın Yıldırım'ın mektubunda çaldılar yok. Meydanlarda 'Çaldılar' diyorlar. Çaldılar kime?''

İsmail Küçükkaya: ''Anadolu Ajansı'nda seçim gecesinde veriler niye kesilmiş olabilir efendim''

Binali Yıldırım: ''Ben ne bileyim. Biz elimizdeki sayıları işleyerek açıklamasını yaptık. Onun sebebi araştırılır bulunur ayrı konu.''

Ekrem İmamoğlu: ''Yenilenen seçim bir demokrasi mücadelesidir. Sadece bir yerel seçim değildir. Hakkımızı yiyenlere karşı verilen bir demokrasi mücadelesidir.''

Binali Yıldırım: ''Biz seçim sonrası yaşanan olaylara karşı hakkımızı aradık. Şimdi seçim tekrarlanıyor. Biz seçim tekrarlansın istemedik. CHP oyların hepsinin sayılmasına karşı çıktı.''


  

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayını izle


İYİ Parti ile CHP'nin ortak adayı Ekrem İmamoğlu ile AKP ve MHP'nin ortak adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da yapılacak 23 Haziran yerel seçimi öncesinde canlı yayında karşı karşıya gelecek ve medaratör İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtlayacak. 

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım arasında yaşacak canlı yayın programını canlı izlemek isteyen vatandaşlar internet ortamında Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayını izleme seçeneklerini araştırmaya başladı. Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayını bir çok kanaldan ortak yayın olarak yayınlanacak. 


Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayın izle


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)