comScore

EKPSS sınav tarihleri 2020 - EKPSS sınavları ne zamana ertelendi? (EKPSS yeni sınav tarihi)

19 Mart 2020, Perşembe 10:31
EKPSS sınav tarihleri 2020 - EKPSS sınavları ne zamana ertelendi? (EKPSS yeni sınav tarihi)

EKPSS sınav tarihi, EKPSS ne zaman, EKPSS 2020 sınavı, EKPSS sınavı ne zaman yapılacak gibi aramaların yanıtları haberimizde. Koronavirüs salgını nedeniyle EKPSS sınavları da ileri bir tarihe ertelendi.

EKPSS ertelendi mi, EKPSS sınavları ne zaman, EKPSS tarihi, EKPSS yeni sınav tarihi, EKPSS sınavı ne zaman yapılacak, EKPSS 2020 sınav tarihi, EKPSS sınava nerede gireceğim, EKPSS sorgulama, EKPSS sınavları koronavirüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. EKPSS sınavlarına girecek olan kişilerin EKPSS sınav tarihi ne zaman şeklinde yaptıkları aramaların yanıtlarını hazırladık. 

EKPSS sınavları ne zaman yapılacak? EKPSS 2020 sınavlaır ne zamana ertelendi? EKPSS yeni sınav tarihleri
Milli Eğitim bakanlığı tarafından yapılan açıklamada EKPSS sınavının ertelendiği belirtildi. Koronavirüs salgınına karşı tedbir olarak birçok sınav ertelenirken bunların arasında EKPSS sınavı da yer aldı.

MEB'den yapılan açıklamada, "Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde devletimizin konuya ilişkin almış olduğu ve alacağı kararlar çerçevesinde kurumumuz tarafından yapılması planlanan sınavlarla ilgili adaylarımıza ve kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır." ifadeleri kullanıldı.

MEB tarafından yapılan açıklamada EKPSS sınavının yeni tarihinin de 20 Eylül 2020 olduğu açıklandı.

EKPSS SORGULAMA İÇİN TIKLA!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)