comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

''Ekmeğini yediğin camiaya böyle saygısızlık yapılır mı?''

08 Şubat 2017, Çarşamba 16:15
''Ekmeğini yediğin camiaya böyle saygısızlık yapılır mı?''

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final turu mücadelesinde karşı karşıya gelen Beşiktaş - Fenerbahçe mücadelesinin yankıları bitmek bilmiyor. 

FutbolArena - Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde, karşılaşma sonunda soyunma odası koridorlarında yaşanan kavganın tartışmaları sürüyor.

Habertürk Gazetesindeki iddiaya göre Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Caner Erkin, soyunma odası koridorlarında Robin van Persie'e ağız dolusu küfürler saydırırken, Hasan Ali Kaldırım araya girerek Caner Erkin'i sakinleştirmeye çalıştı.
Hızını alamayan Caner Erkin, Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'a küfürler yağdırınca Fenerbahçe'li futbolcular çileden çıktı.

Yaşanan bu olay üzerine Caner Erkin'in üzerine yürüyen Fenerbahçe'li futbolcular Caner Erkin'e "Sen ne yapıyorsun? Bu camianın ekmeğini yedin. Ekmeğini yediğin camiaya böyle saygısızlık yapılır mı?" Kendinden utan." dedikleri ifade edildi.

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçeli futbolcuların Vodafone Arena'da oynanacak lig maçında forma giymesi halinde Caner Erkin'in elini sıkmayarak protesto edecekleri öğrenildi.


Caner Erkin, Dick Advocaat'a küfür etti mi?


Beşiktaşlı Caner Erkin, Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'a küfür ettiği yönündeki iddiaları yalanlarken "Advocaat'a karşı hiçbir saygısızlığım olmadı. İkimiz de maçtaki atmosferin kötüye gitmesinin nedenleri tartıştık. Advocaat bana olaylara uzak olduğunu söyledi ve bu gibi şeyleri futbolun içinde görmek istemediğini anlattı. Ben ise Robin Van Persie'nin maç sırasında yaptığı hareketlerin normal olmadığını söyledim" dedi.


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)