comScore

Kayserispor Kayserispor

Efe Halil Özarslan: "Kayserispor'u Süper Lig'de tutacağız"

18 Ocak 2017, Çarşamba 22:46
Efe Halil Özarslan:

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un yeni transferi Efe Halil Özarslan FutbolArena'ya iddialı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Röportaj - Kayserispor'a transfer olduğu için büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Efe Halil Özarslan, "Neredeyse her transfer döneminde Kayserispor ile ismimiz anıldı, görüşmelerimiz oldu ama transferimiz bu yıla nasip oldu. Kayserispor'a transferimde katkı sağlayan başkanımız Erol Bedir'e, yöneticimiz Mehmet Çakmak Uyar'a ve diğer herkese teşekkür ederim." dedi.


Kayserispor, Süper Lig'de kalacak mı?


Kayserispor'un ligde bulunduğu yeri haketmedigini dile getiren genç savunmacı Efe Halil Özarslan, "Kayserispor büyük bir camia. Şuan zor bir süreçten geçiyor. Ancak takıma yeni katılan arkadaşlarımız ile birlikte terimizin son damlasına kadar mücadele edip takımımızı ligde tutacağız. Seneye de inşallah daha iyi işlere imza atacağız." şeklinde konuştu.


Kayserispor'un 38 numarası Efe Halil Özarslan'ın


Sarı-Kırmızılı takımın genç savunmacısı Efe Halil Özarslan Kayserispor'da 38 numaralı formayı giymek istediğini belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Ben Mersin'de oynarken 33 numaralı formayı giyerdim. Herkes beni Mersinli sanır ama aslen Kayseri'nin Agırnas köyündenim. Ailemin büyük kısmı Kayseri'de yaşıyor. Kayseri benim için çok özeldir."
Röportaj: Abdulkadir Paslıoğlu / Kayseri

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)