comScore

EDHO son bölüm izle (Eşikya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle)

30 Nisan 2019, Salı 23:25
EDHO son bölüm izle (Eşikya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle)

EDHO son bölüm izle, Eşikiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle. ATV EDHO son bölüm izle.

FutbolArena- ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni bölümü yayınlandı. ATV'de yayınlanan EDHO dizisinin son bölümü bu akşam saat 20:00'da yayına girdi. EDHO dizisinin yeni bölümünün yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler dizinin son bölümünü yeniden izlemek için araştırmalara başladı.


ATV İZLE: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm izle


ATV ekranlarında yayınlanan EDHO dizisinin son bölümü bu akşam yayınlandı. 30 Nisan Salı günü yayınlanan EDHO dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında EDHO yeni bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle seçeneklerini araştırmaya başladı. EDHO son bölümü izlemek için aşağıda yer alan linke tıklamnız yeterli olacaktır.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle


EDHO SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Hızır'ın hayatı tehlikede!
İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da... Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer. Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları


Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"