comScore

EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) son bölüm sezon finali İZLE - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 107. bölüm full tek parça -(Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO - 12 Haziran Salı İZLE

12 Haziran 2018, Salı 23:29
EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) son bölüm sezon finali İZLE - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 107. bölüm full tek parça -(Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO - 12 Haziran Salı İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 107. bölümü yayınlandı. ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finali adeta nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 107. bölüm ve aynı zamanda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finalini izleyemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 107. bölüm ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finalini izlemek için gerekli olan bağlantılar ve gelişmeler haberimizde. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm sezon finali yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalini izleyemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalini full tek parça izlemek isteyenler için 12 Haziran Salı günü yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bölümünün videosu haberimizin devamında. 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm özeti (EDHO 107. bölüm 12 Haziran Salı sezon finali özeti)


Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.


EDHO 107. bölüm İZLE - (Edho 107. bölüm full tek parça)


EDHO son bölüm olan EDHO 107. bölümü izlemek isteyenler internet ortamında EDHO son bölüm olan EDHO sezon finalini izlemek için çeşitli aramalar yapmaya başladı. EDHO son bölüm olan EDHO 107. bölümü izlemek isteyenler internet ortamında EDHO 107. bölüm full tek parça izle, EDHO 107. bölüm puhu izle, EDHO 107. bölüm atv izle, EDHO 107. bölüm youtube izle gibi internet ortamında aramalar yapılmaya başlandı. EDHO son bölüm olan EDHO sezon finalini izlemek için aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. EDHO 107. bölüm nefesleri kesti. EDHO 12 Haziran son bölüm özetini izlemek için detaylar haberimizin devamında. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) oyuncu kadrosu 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekici. Oyunculuklarıyla kendilerini kanıtlayan birçok usta ismi bünyesinde barındıran dizinin başrolünde Hızır karakteriyle Oktay Kaynarca görev alıyor. Hızır'ın karısı Meryem rolünde ise usta oyuncu Deniz Çakır oynuyor. Dizide yardımcı kadın rolünde Sanem Çelik'in canlandırdığı Ceylan var. Türk tiyatro ve sinemasının duayen isimlerinden Tarık Ünlüoğlu dizide Ünal Kaplan karakterini canlandırıyor. Yine usta oyuncu Olgun Şimşek de Kimsesiz Yaşar karakteriyle izleyenlerin beğenisini topluyor. 


DİZİNİN DİĞER OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) konusu ne?


Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"