comScore

EDHO 26 Şubat yeni bölüm İZLE (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm full tek parça İZLE)

26 Şubat 2019, Salı 23:08
EDHO 26 Şubat yeni bölüm İZLE (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm full tek parça İZLE)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO izle) dizisi tek parça izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm tek parça izleme.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni bölümü bu akşam sevenleri ile buluştu. EDHO son bölüm büyük nefes kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ATV ekranlarında saat 20:00'da başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü izleyen dizi severler interner ortamında EDHO'nun full linkini aramaya başladı. EDHO full izle, EDHO HD izle ve EDHO son bölüm, yeni bölüm izleme seçenekleri haberimizde.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ATV full izle


ATV'nin sevilen dizisi EDHO'nun son bölümü 26 Şubat Salı akşamı saat 20:00'da gösterime girdi. Dizinin tamamını reklamsız bir şekilde izlemek isteyen EDHO severler internette Edho full izleme seçeneklerini aramaya başladı. Edho'nun son bölümünü izlemek isteyen dizi severler haberimizde yer alan linklere tıklaması yeterli olacaktır.


 


DİZİNİN DİĞER OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) konusu ne?


Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…


EDHO CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"