comScore

EDHO 153. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

17 Aralık 2019, Salı 23:36
EDHO 153. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 153. bölümünün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 153. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 153. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 17 Aralık 2019 Salı günü 152. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümden sonra EDHO 153. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yakın dost olan masa üyelerinin arasına kan girdiğini öğrenen Cengiz de Hızır'ı bitirmek için derhal harekete geçer. Tufan'ın acısından faydalanarak yapacağı planla bu krizi fırsata çevirmeye çalışacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 153. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

EDHO dizisi son bölümler özet


Tufan'ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır'ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır bile. Alparslan ve Hızır Ali'nin de gözünden kaçmayan detaylar Hızır'ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Hastanede yatan Tefo'nun uyandıktan sonra anlattıkları, hainin kim olduğuyla ilgili herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacaktır. Tufan'ın ihanetine inanmakta güçlük çeken masa üyeleri de çok geçmeden yeni düşmanlarıyla ilgili verilecek kararı onaylayacaktır. 

Akıbetinin ne olacağını çok iyi bilen Tufan'ın, oğlu Kemal'i de yanına alarak kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Bir kez daha dostum dediği kişi tarafından sırtından vurulan Hızır, verilen kararı uygulamak için Tufan'dan hızlı davranacaktır. Altan taraf değiştirerek Çakırbeylilerle işbirliği yapacağını düşündüğü Sınırsızları daha fazla kontrol edemeyeceğini anlayarak yeni bir plan yapar. Altan'dan daha büyük bir güç olan Cengiz, masayı büyük zarara uğratacak bu planın uygulayıcısı olacaktır.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting oranı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 9,25 izlenme oranı ve 20,86 izlenme payı, 20+ABC1'de ise 9,98 izlenme oranı ve 21,25 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
Zirvenin gediklisi, atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hız kesmiyor. Dizi kendi gününde yine en çok izlenen yapım oldu.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bölüm etiketi birinci sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.EDHO DİZİSİ OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. bölüm fragmanı ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 152. bölümün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 153. bölüm fragmanı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 153. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"