comScore

EDHO 150. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

26 Kasım 2019, Salı 23:35
EDHO 150. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 149. bölümünün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 150. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 150. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 26 Kasım 2019 Salı günü 149. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümden sonra EDHO 150. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde evlerinden elini kolunu sallayarak çıkmasını istemedikleri Sevda'ya, Hızır'dan önce bir şey yapmamak için zor duran ev ahalisi, ondan bir an önce kurtulmadıkları için çok pişman olacaklardır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 150. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

EDHO Sevda Meftun kimdir? (Naz Elmas)


Bir parçası olduğu kirli dünyanın içinde, temiz ve iyimser görüntüsüyle farkedilmemesi mümkün olmadığından Hızır'ın gönlünü fethetmeyi başarabilmiş bir cevher Sevda... Aynı zamanda da çevresindekilerinin onun hakkındaki düşüncelerinin aksine, aslında hiç de saf olmayan yapısı itibariyle, yeri geldiğinde gücünü kanıtlayabilecek bir kadın.

Naz Elmas, 16 Haziran 1983'te İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet'te okudu. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi'nde okudu. Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'in sevgilisi Havin'i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri'nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı. 2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır. Televizyon reklamlarında da oyunculuk sergileyen Naz Elmas, Garanti Bankası'nın Mortgage Uzmanı adlı reklamında rol almıştır. Doktorlar dizisinde "Eylül" Karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun birçok usta oyuncuyla oynadığı Nefes dizisi 21 Kasım 2009 tarihi itibarıyla yayından kaldırıldı.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haberleri


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 8,72 izlenme oranı ve 19,85 izlenme payı, 20+ABC1'de ise 9,28 izlenme oranı ve 21,44 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
Zirvenin gediklisi, atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz birinciliklerine devam ediyor. Dizi kendi gününde yine en çok izlenen yapım oldu.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra, Twitter Türkiye Trending Topics listesinin de zirvesine oturdu!EDHO DİZİSİ OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. bölüm fragmanı ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 149. bölümün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 150. bölüm fragmanı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 150. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>   

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!