comScore

EDHO 149. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

19 Kasım 2019, Salı 23:39
EDHO 149. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 148. bölümünün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 149. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 149. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 19 Kasım 2019 Salı günü 148. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümden sonra EDHO 149. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde silahların olduğu deponun yerini Sınırsızlarla paylaşan bir hain olduğunu anlamakta gecikmez. Mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de masaya ihanet eden kişiyi bulmayı amaçlayacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 149. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

EDHO son bölüm özeti


Altan, Hızır Ali'nin elinde olmasının verdiği güvenle, rahatça karşına çıkabildiği Hızır'dan, oğlunun canına karşılık içinde çok önemli bilgilerin olduğu bilgisayarı ister. Böyle bir tehdidin karşısında uzlaşma yoluna gitmek zorunda kalan Hızır, bilgisayarı vermeye razı olsa da Tipi'nin beklenmedik çıkışı Hızır Ali'nin hayatını tehlikeye atacaktır.

Oğlunun canını kurtarmak için Altan ile anlaşmak zorunda olan bir diğer isim de Tufan'dır. Aynı oyunu Sınırsızlarla birlikte, bu kez silahların saklandığı depoyu öğrenmek için kuran Altan, ne kadar ciddi olduğunu Tufan'ın gözleri önünde yeğeni Kemal'i öldürerek kanıtlayacaktır. Altan yaptığı eylemlerle Çakırbeylilerin sabrını sınarken, Melike Meftun da yeğenleriyle planlar yapmaya devam eder. Ablasının oyunlarından sıkılan Feyyaz ise Meftun ailesinin kontrolünün kendisinde olduğunu bu kez sert bir dille gösterecektir.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting oranı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 8,46 izlenme oranı ve 20,16 izlenme payı, 20+ABC1'de ise 8,68 izlenme oranı ve 19,81 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Zirvenin gediklisi, atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hız kesmiyor. Dizi kendi gününde yine en çok izlenen yapım oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra, Twitter Türkiye Trending Topics listesinin de zirvesine oturdu!


EDHO DİZİSİ OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. bölüm fragmanı ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 148. bölümün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 149. bölüm fragmanı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 149. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"